Nesrin Cavadzade’yi üzen acı haber!

En son Yasak Elma dizisi ile ekranlar karşısında olan oyuncu Nesrin Cavadzade, yaşadığı acı kaybı toplumsal medya hesabından takipçilerini …

20.10.2022
64
Nesrin Cavadzade’yi üzen acı haber!

En son Yasak Elma dizisi ile ekranlar karşısında olan oyuncu Nesrin Cavadzade, yaşadığı acı kaybı toplumsal medya hesabından takipçilerini duyurdu. hayatını kaybeden kedisiyle ilgili duygusal bir paylaşım yaptı. Cavadzade, kedisi için, ‘Sen bana mucizelere inanmayı öğrettin’ dedi.

Oyunculuğunun yanı sıra özel hayatıyla da sık sık gündeme gelen Nesrin Cavadzade geçtiğimiz günlerde hayat arkadaşı ile yollarını ayırmış ve kendini mesleğe adamıştı. Yersiz Yurtsuz, Al Yazmalım ve Yasak Elma dizileri ile ekranlarda uzunluk gösteren ünlü oyuncu, kedisi Çiko’nun vefatıyla büyük bir keder yaşadı. 

Nesrin cavadzadenin kedisi vefat etti

Nesrin Cavadzade kedisi Çiko’nun 16 yaşında hayatını kaybetmesi üzerine toplumsal medya üzerinden takipçilerine duyurdu. Kedisi Çiko’nun vefatını şu duygusal sözlerle paylaştı.

nesrin cavadzadenin acı kaybı

“SEN BANA MUCİZELERE İNANMAYI ÖĞRETTİN”

Oyuncu “Bu fotoğraf 16 yıllık beraberliğimizin ve uğraşımızın bir özeti üzere. Sen kitaplarda yazan her şeyin tam tersiydin. Kaç kez yanlış teşhislerle, yanlış tedavilere maruz kaldık. Fakat ölmedik. 16 yıl yaşadık. Sen bana mucizelere inanmayı öğrettin. Mucizevi bir halde yaşadığın için, vefatın de bir vefattan çok mucizeye benzedi” notunu düştü.

nesrin cavadzadenin kedisi çiko

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fenomen öğretmenden yeni paylaşım!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.