Ünlü modacı Zeynep Tunuslu safını seçti! “Ben de sevinmek istiyorum, oyum Tayyip Bey’e”

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu 14 Mayıs seçimi öncesi tercihinin kimden yana olacağını açıkladı. Bugüne kadar oyunu CHP’den yana kullandığını belirten Tunuslu, artık sevinmek, memnun olmak istediğini belirterek “Tercihim Tayyip Bey” dedi.

14.05.2023
155
Ünlü modacı Zeynep Tunuslu safını seçti! “Ben de sevinmek istiyorum, oyum Tayyip Bey’e”

Ünlü modacı Zeynep Tunuslu 14 Mayıs seçimi öncesi tercihinin kimden yana olacağını açıkladı. Bugüne kadar oyunu CHP’den yana kullandığını belirten Tunuslu, artık sevinmek, keyifli olmak istediğini belirterek “Tercihim Tayyip Bey” dedi.

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

Cumhuriyet tarihinin en değerli seçimine saatler kaldı. Ünlü isimlerden bir bir aday açıklamaları geliyor. Ünlü modacı Zeynep Tunuslu da “Safım Türkiye” diyenlerden oldu. Yıllardır oyunu CHP’ye verdiğini söyleyen Tunuslu, “Artık sevinmek istiyorum, kazanının yanında olacağım” diyerek tercihini belirtmesi toplumsal medyada yankı uyandırdı.

“BU SEFER OYUMU TAYYİP BEY’E VERECEĞİM”

Sonhavadis.com’a özel kısa bir görüntü yayınlayan Zeynep Tunuslu, “Arkadaşlar, yarın çok değerli bir gün. Biliyorsunuz seçim var. Ben 60 yaşına kadar her seçimde CHP’ye oy verdim, daima modum kırıldı. Bu sene kazananın yanındayım. Tayyip Bey’e vereceğim. Zira o kazanacak. Bari ben de sevineyim.” biçiminde konuştu.

Zeynep Tunuslu

Ünlü isim, linç teşebbüsü ihtimallerine aldırmadan tercihinin değiştiğini söylemesi üzerine kamuoyunda tartışmalara yol açtı.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.