Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu ile dalga geçti!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan yağış nedeniyle tıkalı olan mazgallardan ötürü İstanbul’da sel felaketi meydana geldi. Esnaf bu doğal afetten önemli …

31.07.2022
134
Tuğçe Kazaz Ekrem İmamoğlu ile dalga geçti!

Geçtiğimiz günlerde yaşanan yağış nedeniyle tıkalı olan mazgallardan ötürü İstanbul’da sel felaketi meydana geldi. Esnaf bu doğal afetten önemli hasra almıştı. Lakin o sırada Bodrum tatilinde olan Büyükşehir Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu, olaydan bir dün sonra gelmesi birçok kişi tarafından eleştirilmişti. Bu eleştirenler ortasında model Tuğçe Kazaz’da katıldı. Kazaz, toplumsal medya hesabında İmamoğlu’nun ikinci tatilini eleştiren bir paylaşımda bulundu.

İstanbul geçtiğimiz günlerde şiddetli yağışın tesiri ile Eminönü ve Fatih üzere semtler önemli hasara uğradı. Tıkanan alt yapıya vaktinde müdahale etmeyen belediyeye öfkeli olan vatandaş Belediye Lideri Ekrem İmamoğlu’nun tatilde olduğunu duyunca tenkitler daha da arttı.

İmamoğlu’na bir tenkitte sanat dünyasından geldi. Model Tuğçe Kazaz, İmamoğlu’nun tatilde olduğunu hatırlatan bir paylaşım yaptı. Kazaz, “İstanbul ne yazık ki bir sel felaketi yaşadı. Elbette evvelki belediyelerin bunda hissesi çok büyük fakat sıra gösteriye gelince lider göründü. Bir sen, bir Kuzey Kore önderi Kim Jong-Un, bir de Trump gösteri yapmadan o koltuklarda duramıyorsunuz. Neyse, içi boş işlere ve bol güneşlere devam” paylaşıma notunu düştü. 

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.