Şener Şen Uğur Yücel’i ayakta alkışladı!

Bir müddettir tiyatro sahnelerine uzak olan oyuncu Uğur Yücel, BKM’nin yapımcılığında Neyzen Tevfik oyunuyla evvelki akşam İstanbul prömiyerini …

27.11.2022
166
Şener Şen Uğur Yücel’i ayakta alkışladı!

Bir müddettir tiyatro sahnelerine uzak olan oyuncu Uğur Yücel, BKM’nin yapımcılığında Neyzen Tevfik oyunuyla evvelki akşam İstanbul prömiyerini gerçekleştirdi. Oyunu izleyenler ortasında usta sanatçı Şener Şen de vardı.

‘Eşkıya’, ‘Benim Dünyam’, ‘Ejder Kapanı’ üzere birçok başarılı üretimde rol alan senarist, direktör ve oyuncu Uğur Yücel, bir müddettir tiyatro sahnelerine orta vermişti. Yücel, BKM’nin yapımcılığını üstlendiği Neyzen Tevfik oyunuyla yine tiyatro sahnelerinde yerini aldı.

Şener Şen Uğur Yüceli yalnız bırakmadı

Önceki akşam İstanbul’da prömiyerini gerçekleştiren sanatçıyı izleyenler ortasında Yeşilçam’ın efsane ismi Şener Şen de vardı.

Arkadaşını bu özel gününde yalnız bırakmayan Şen, kapalı gişe sahnelenen oyunun sonunda Yücel’i ayakta alkışladı.

Uğur Yücel oyunun sonunda ayakta alkışlandı

‘NEYZEN TEVFİK’ OYUNU NEYİ ANLATIYOR?

Uğraş Güneş’in Can Yücel’in yönettiği “Neyzen Tevfik”, Neyzen’in hayat kıssasını, dünyasını, dostlarını; anekdotlar, hicivler ve şiirler ile anlatıyor.

Neyzen Tevfik

Oyun, 6 Aralık’ta Caddebostan Kültür Merkezi, 10-21 Aralık’ta Maximum Uniq Box, 15 Aralık’ta Eskişehir Vehbi Koç Kongre Merkezi ve 16 Aralık’ta Bursa Akademik Odalar Birliği’nde izleyicisiyle buluşmaya devam edecek.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Efsane Cuma indirimleri mizah oldu! Parıltı Yerlitaş ve Fatih Ürek’in imajları…

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.