Bülent Ersoy’dan Ajda Pekkan’ı kızdıracak laflar! “Onu babam da giyse…”

Türk Sanat Müziği’nin iki kıymetli isminin birbirine düşürecek bir olay yaşandı. ünlü müzikçi Bülent Ersoy, magazin programını telefonda …

06.10.2022
206
Bülent Ersoy’dan Ajda Pekkan’ı kızdıracak laflar! “Onu babam da giyse…”

Türk Sanat Müziği’nin iki kıymetli isminin birbirine düşürecek bir olay yaşandı. ünlü müzikçi Bülent Ersoy, magazin programını telefonda arayarak Ajda Pekkan’ı maksat aldı.

Türk Sanat Müziği’nin de şimdiki olarak çıkardıkları müzikleri da popülerliğini hala koruyan iki ismi birbirine düşürecek bir olay yaşında. Bir devir küslükleriyle toplumsal medyaya damgasını vuran “Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan tekrar mı küsecek?” soru işaretlerini bıraktı.

ajda pekkan

PEKKAN’I TOPA TUTTU

Küslükleriyle hatta mahkemelik olan Bülent Ersoy ve Ajda Pekkan, şimdilerde tekrar kızışıyor üzere. Bülent Ersoy, geçtiğimiz gün bir magazin programına canlı bağlanan Ersoy, Pekkan’ı topa tuttu. 

bülent ersoy

“BABAM DA GİYSE TAŞ ÜZERE OLUR!”

Seren Serengil ünlü müzikçi Ajda Pekkan’ı övünce Bülent Ersoy dayanamayarak programı aradı. Akabinde “İki tane ibici çorabı babam da giyse taş üzere olur” sözlerini kullandı. Akabinde Pekkan hakkında çarpıcı argümanlarda bulunan Ersoy, “Almanya’da biletleri satılmayınca 3 konseri de iptal oldu” kelamlarını kullandı.

bülent ersoy

“HÖDÜK”

Ersoy 6 yıl evvel kendisine bir iftarda selam vermeyen Pekkan için “Kime bu nağmeler. Allah onu ıslah etsin. Bu türlü ucube işte, hödük, küstah” demişti. Ajda Pekkan dava açmış, Bülent Ersoy 3 bin 750 TL para cezasına çarptırılmıştı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Somer Sivrioğlu’ndan üzen açıklama! ‘Defalarca fizikî şiddete uğradım’

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.