Selen Görgüzel’den bilime katkı: “Ayı kanı denemeleri” için aday!

2014 yılında üretimci ve oyuncu Hamdi Alkan ile nikah masasına oturan ama geçtiğimiz aylarda evliliklerini sonlandıran Selen Görgüzel, ayı kanı …

12.11.2022
231
Selen Görgüzel’den bilime katkı: “Ayı kanı denemeleri” için aday!

2014 yılında üretimci ve oyuncu Hamdi Alkan ile nikah masasına oturan ama geçtiğimiz aylarda evliliklerini sonlandıran Selen Görgüzel, ayı kanı enjekte ettirmek istediğini söyledi. Tenkit yağmurunu tutulduğunu söyleyen oyuncu “bilime katkım olsun” sözlerini kullandı.

Son vakitlerde yaptığı hoşluk çalışmalarıyla gündemde olan oyuncu Selen Görgüzel, katıldığı bir programda bu çalışmalarla ilgili yaptığı samimi açıklamalarla dikkat çekti. Toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla ve özel hayatıyla merak edilen Selen Görgüzel’den bilime katkı için bir adım geldi.

Selen Görgüzel

AYI KANI ENJEKTE ETTİRMEK İSTİYOR!

Programda Nihan Bozatlı’nın sorularına yanıt veren Görgüzel, “Ayı kanı kasları kuvvetlendiriyor. Japonya’da araştırmalar yapılıyor. Beşerler üzerindeki denemelerine aday olabilirim, bilime katkım olsun” açıklamasını yaparak kendisine ayı kanı enjekte ettirmek istediğini söyledi. Bu isteğinden ötürü tenkit yağmuruna tutulduğunu da ekledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Bensu Soral performansıyla izleyenleri resmen ağlattı!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.