Sahneden düşüp hastanelik olmuştu! 62 yaşındaki Kibariye’den beklenen paylaşım

Müzikçi Kibariye sahne aldığı sırada bahtsız bir olay yaşadı. Mersin’de konser veren ünlü müzikçi sahneden düştü. Ünlü sanatçı günler sonra toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

19.05.2023
112
Sahneden düşüp hastanelik olmuştu! 62 yaşındaki Kibariye’den beklenen paylaşım

Şarkıcı Kibariye sahne aldığı sırada şanssız bir olay yaşadı. Mersin’de konser veren ünlü müzikçi sahneden düştü. Ünlü sanatçı günler sonra toplumsal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Sahneye çıkmak isteyen bir kişiyi engellemeye çalışan güvenlik görevlisinin sert bir biçimde çarptığı Kibariye istikrarını kaybetti. Ünlü müzikçi darbenin şiddetiyle yaklaşık 2 metre yükseklikteki sahneden aşağı düştü.

Yaralanan Kibariye evvel yakın bir özel hastaneye akabinde da Mersin Kent Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan Kibariye’nin düşme anları cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Kibariye’nin sahneden düştüğü o anlar:

KİBARİYE BİRİNCİ SEFER KONUŞTU:

Çok büyük bir kaygı yaşadığını belirten sanatçı kelamlarına şöyle devam etti:

“Mersin halkı çok sıcak ve samimi. Halk konserlerinde bu türlü riskler her vakit oluyor. Ben de şanssız bir olay yaşadım. Bir gece ağır bakımda kaldım. Şu an sıhhatim güzel. Sevenlerim dualarını eksik etmesin. En kısa müddette konserlerime kaldığım yerden devam edeceğim. Bu ortada Cumhurbaşkanımız, Maliye Bakanımız ve Sıhhat Bakanımız bana geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Onlara da bu ilgi ve alakalarından ötürü çok teşekkür ederim.”

İLK PAYLAŞIM GELDİ

Yaralanan Kibariye evvel yakın bir özel hastaneye akabinde da Mersin Kent Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. 2 gece müşahede altında tutulan Kibariye, günler sonra Instagram’dan paylaşım yaptı.

 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.