Pelin Karahan meslektaşlarına verdi veriştirdi! “Çocukları bile kendilerine benzemiyor”

Ünlü oyuncu Pelin Karahan son periyotta tek tipleşen meslektaşlarını sert bir lisanla eleştirdi. Karahan estetiği abartıp farklı biri olan …

24.11.2022
52
Pelin Karahan meslektaşlarına verdi veriştirdi! “Çocukları bile kendilerine benzemiyor”

Ünlü oyuncu Pelin Karahan son periyotta tek tipleşen meslektaşlarını sert bir lisanla eleştirdi. Karahan estetiği abartıp farklı biri olan meslektaşlarıyla ilgili dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Son periyotta verdiği kilolarla çok konuşulan iki çocuk annesi Pelin Karahan estetik çıkışıyla toplumsal medyanın gündemine oturdu. Karahan, estetiğin dozunu kaçıran meslektaşlarını tenkit yağmuruna tuttu.

pelin karahan estetik açıklaması

Karahan, estetiği abartan meslektaşlarıyla ilgili enteresan bir açıklamaya imza attı. İşte ünlü oyuncunun estetik açıklaması:

“Estetiğin aşırısını oyunculara yakıştıramıyorum. Küçük dokunuşlarla hoş yaşama, hoş yaşlanma taraftarıyım. Kimin neye muhtaçlığı var bilmiyorum, ben de kendimde küçük bir çukur gördüm lakin olsun bu bana ilişkin bir şey, burayı doldurursam, bu çeneyi büyütürsem ben değişik bir bayan olacağım dedim. Benim minik botokslarım var yalnızca.”

“ÇOCUKLARI BİLE KENDİNE BENZEMİYOR”

Ünlü oyuncu çok estetik operasyon geçiren bayanlarla ilgili de bir tespitte bulundu: “Bakın çok estetikli bayanlara, çocukları kendilerine benzemiyor. Yani haksız mıyım! Bakıyorsunuz çocuk bambaşka! Bu çocuk kimin çocuğu? Diğer bir bayan olmak çok yanlışsız gelmiyor. Ben, ben üzere olayım, diğer birisi üzere olmayayım.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yasak Elma setine sürpriz ziyaret! “Orijinal takım geldi…”

 

 

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.