Damla Ersubaşı’ya o denli bir yorum yapıldı ki! Eski eşi Mustafa Can Keser çıldırdı

“Sihirli Annem” dizisinde oynadığı Tuğçe karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı, toplumsal medya hesabından paylaştığı pijamayla dans ettiği …

17.10.2022
147
Damla Ersubaşı’ya o denli bir yorum yapıldı ki! Eski eşi Mustafa Can Keser çıldırdı

“Sihirli Annem” dizisinde oynadığı Tuğçe karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı, toplumsal medya hesabından paylaştığı pijamayla dans ettiği görüntüsüyle reaksiyon topladı. Damla Ersubaşı’na yapılan yorumlara sessiz kalmayan eski eşi Mustafa Can Keser, adeta küplere bindi.

Bir periyodun çocuk oyuncularından biri olarak yıldızı parlayan ve daha sonrasında toplumsal medya fenomeni haline gelen Damla Ersubaşı toplumsal medyada paylaştığı görüntülerle gündem olmaya devam ediyor. 2018’de mide küçültme ameliyatı olarak 41 kilo veren ve daha sonrasında bir dizi estetik operasyonu geçiren Damla Ersubaşı’nın son paylaşımı dikkat çekti.

Damla Ersubaşı ve kızları

ESKİ EŞİ KÜPLERE BİNDİ

Pijmalı bir halde kızıyla dans ettiği görüntüyü toplumsal medya hesabından paylaşan ünlü oyuncu, gönderisine “Büyük bebemi uyutup dışarı çıkacağımdan haberi yoktur” notunu düştü. Binlerce yorum alan paylaşımın akabinde Ersubaşı’nın eski eşi Mustafa Can Keser, makûs yorumlara ateş püskürdü. 

Damla Ersubaşı kızı ile dansı

Yorumlar karşısında öfkesine hakim olamayan Keser’in cevapları toplumsal medyada “Acaba hala seviyor mu?” ve “Eski eş de olsa nasıl koruyor” üzere yorumlar aldı. 

Damla Ersubaşı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Erkan Kolçak Köstendil sokak müzisyenlerine eşlik etti! Sesiyle kendisine hayran bıraktı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.