Miami efsanesine veda! John F. Kennedy’nin kaldığı Deauville Hotel yıkıldı

Kökleri yaklaşık bir asır öncesine dayanan tarihi bir mülk olan Hotel Deauville, geçtiğimiz pazar günü denetimli bir formda yıkıldı. Birçok …

16.11.2022
43
Miami efsanesine veda! John F. Kennedy’nin kaldığı Deauville Hotel yıkıldı

Kökleri yaklaşık bir asır öncesine dayanan tarihi bir mülk olan Hotel Deauville, geçtiğimiz pazar günü denetimli bir formda yıkıldı. Birçok değerli kişiliğin kaldığı otelin yıkılmasıyla Miami’nin bir efsanesi de tarihe karıştı.

1957 yılında açıldığı birinci günden bu yana dünya yıldızlarının uğrak noktalarından biri haline gelen Deauville Hotel’den makus haber geldi.  Frank Sinatra’dan Tom Jones’a, periyodun ABD Başkanı John F. Kennedy’den Beatles kümesine kadar pek çok ünlü ismin kaldığı otel 2017 yılında elektrik denetim odasında çıkan yangın sebebiyle kapatılmıştı. Akabinde bakımsızlık nedeniyle güvenlik tehdidi oluşturan 538 odalı otelin sahiplerine tekraren sefer para cezası kesilmişti. 

Deauville Hotel

Sık sık berbat olaylarla gündeme gelen otel, geçtiğimiz günlerde bakımsızlık nedeniyle denetimli bir halde yıkıldı. 17 katlı otelin yıkılmasının akabinde birçok kişi otelin yerine gelecek yapıyı merakla bekliyor. 

Deauville Hotel yıkıldı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Derya Uluğ’dan yürekleri ısıtan davranış!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.