Mert Fırat’tan tam 8 Milyon TL’lik spor yatırımı!

Oyuncu mert Fırat, kazandığı parasını değerlendirmenin öteki yolunu buldu. ünlü oyuncu uzun vakittir ekranlarda görünmezken, reklam ve …

26.09.2022
117
Mert Fırat’tan tam 8 Milyon TL’lik spor yatırımı!

Oyuncu mert Fırat, kazandığı parasını değerlendirmenin öteki yolunu buldu. ünlü oyuncu uzun vakittir ekranlarda görünmezken, reklam ve işbirlikleriyle hayatına devam ediyordu. Şimdilerde ise 8 milyonluk yatırımla toplumsal medyaya damgasını vurdu.

Oyuncu Mert Fırat, uzun vakittir ekranlardan başka kalmıştı. İş adamı olan Fırat, kurucu ortağı olduğu DasDas’tan kazandığı parayla hoş bir yatırım yapmayı hedefliyordu. Şimdilerde o hayalini gerçekleştiren Fırat, spor için 8 milyon TL’yi gözden çıkardı.

mert fırat

SPOR – HAYAT MERKEZİ AÇIYOR

Ünlü oyuncu kendi spor hocası Kazım Tülbentçi ile paydaşlık kurmaya karar verdi. İkili spor- hayat merkezini açmak için gün sayıyor. Alive Sports Arena ismini verdikleri spor – hayat merkezi 8 milyon TL’ye mal olurken, içerisinde sağlıklı beslenme imkanları sunan kafesinin yanı sıra fizyoterapi merkezinin de yer alacağı öğrenildi.

alive sports arena

15 Ekim’de kapılarını açacak olan 1200 metrekarelik “Alive Sports Arena” Akatlar’daki No1903 Etiler’in içinde yer alacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Selvi Boylum Al Yazmalım’ın beğenilen çifti Türkan Şoray ve Ahmet Mekin yıllar sonra bir arada!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.