Latin Amerika’nın gözbebeği Kerem Bürsin muvaffakiyetinin sırrını birinci sefer açıkladı!

Rol aldığı birbirinden başarılı üretimlerle ünü ülke hudutlarını aşan oyuncu Kerem Bürsin, Latin Amerika’da büyük ilgi toplayan dizisi ‘Sen Çal Kapımı’nın muvaffakiyetinin sırrını birinci kere açıkladı.

04.12.2022
55
Latin Amerika’nın gözbebeği Kerem Bürsin muvaffakiyetinin sırrını birinci sefer açıkladı!

Rol aldığı birbirinden başarılı üretimlerle ünü ülke hudutlarını aşan oyuncu Kerem Bürsin, Latin Amerika’da büyük ilgi toplayan dizisi ‘Sen Çal Kapımı’nın muvaffakiyetinin sırrını birinci defa açıkladı.

“Sel Çal Kapımı” dizisinde oynadığı “Serkan” rolüyle büyük beğeni toplayan oyuncu Kerem Bürsin, geçtiğimiz günlerde Latin Amerika’nın Emmy’si olarak isimlendirilen Produ Ödülleri‘nde ‘Yabancı Lisanda En Güzel Erkek Oyuncu’ ödülüne layık görülmüştü. Başarılı meslek hayatıyla isminden kelam ettiren ünlü oyuncu, yurt dışında da önemli bir izleyici kitlesi elde etmesi hakkında konuştu. 

Kerem Bürsin

“BİZ TUTKULU İNSANLARIZ”

Latin Amerikalıların Türk dizilerine gösterdikleri ilgiyi kıymetlendiren Bürsin, “Türkiye’de çocukluğumda Latin dizilerini izlediğimizi hatırlıyorum ve artık tam zıddı. Şu anda daha fazla Latin Amerika ülkesinde Türk dizileri izleniyor ve bence bunun nedeni bizim bu tutkumuzun olması. Biz tutkulu insanlarız” şeklinde konuştu. dedi. ‘Yargı’, ‘Mahkum’, ‘Sen Çal Kapımı’, ‘Kara Para Aşk’, ve ‘Mucize Doktor’ gibi unutulmaz diziler yayınlandıkları günden itibaren Latin Amerika’da reyting rekorları kırmaya devam ediyor.

Kerem Bürsinden Latin Amerika açıklaması

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gamze Özçelik şaşırtan paylaşım! ‘Artık benimle inşaAllah’ diyerek duyurdu

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.