Emine Erdoğan ‘Su tasarrufu’ konusunda ihtarda bulundu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabından su tasarrufuyla ilgili ihtar bildirisi yayınladı. Erdoğan, “Su kaynaklarımız, geleceğimiz için kırmızı alarm veriyor” ded

05.12.2022
92
Emine Erdoğan ‘Su tasarrufu’ konusunda ihtarda bulundu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, toplumsal medya hesabından su tasarrufuyla ilgili ihtar iletisi yayınladı. Erdoğan, “Su kaynaklarımız, geleceğimiz için kırmızı alarm veriyor” ded

Ukraynalı yetim çocukları kucaklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, su kaynaklarımız için kırmızı alarm verdi. Erdoğan, denetimsiz su tüketiminin önüne geçilebilmesi için tüm belediyeleri ve vatandaşları vazifeye çağırdı.

“SU VERİMLİLİĞİ SEFERBERLİĞİ”

Erdoğan, Tarım Bakanlığını da etiketleyerek ‘Su Verimliliği Seferberliği’ ismi altında vatandaşlar ve tüm belediyeler için “Suyumuza sahip çıkalım” notunu yazdı.

Erdoğan, paylaşımında “Su kaynaklarımız, geleceğimiz için kırmızı alarm veriyor. Bilgiler, en fazla su kaybının içme suyu temin ve dağıtım etabında oluştuğunu gösteriyor. Bu doğrultuda başlatılan ‘Su Verimliliği Seferberliği’, değerli bir başlangıç adımı. @TCTarim” tabirlerine yer verdi.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.