Kurtlar Vadisi dizisi tekrar başlıyor! Muştuyu Necati Şaşmaz verdi

Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili herkesi heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Necati Şaşmaz çekimlere devam ettiklerini ve ocak üzere başlamayı …

15.11.2022
53
Kurtlar Vadisi dizisi tekrar başlıyor! Muştuyu Necati Şaşmaz verdi

Kurtlar Vadisi dizisiyle ilgili herkesi heyecanlandıran gelişmeler yaşanıyor. Necati Şaşmaz çekimlere devam ettiklerini ve ocak üzere başlamayı düşündüklerini lisana getirdi.

Türkiye’de artık efsane hale gelen ve bir devir yayınlandığı günler sokakları boşaltan Kurtlar Vadisi dizisi geri dönüyor.  Necati Şaşmaz, Mazhar Alanson’un TRT Müzik’te yayınlanan programına konuk oldu. Ünlü sanatçı Alanson’un sorularını yanıtlayan Şaşmaz, Kurtlar Vadisi hayranlarını sevinçten havaya uçuran bir haberi de verdi.

“ŞU ANDA HAZIRLIK İÇERİSİNDEYİZ”

Önümüzdeki aylarda çekimlere başlayacaklarını başlayacaklarını açıklayan Şaşmaz, “Şu anda hazırlık içerisindeyim. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için” dedi. Ünlü oyuncu, “397 kısım oynadım. Ömrümün 20 yılı bununla geçti. Kıymetli fakat çok yorucu bir işti. Bir orta verelim diye düşünmüştük. Artık tekrar istenmeye başladı dizi. Nasipse olacak” sözlerini kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak Devlet lideri üzere ağırlandı!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.