Kediyi zalimce çatıdan atan caniye ödül verecekti! Haluk Levent’ten yeni açıklama

Ünlü müzikçi Haluk Levent, geçtiğimiz gün çatıdan kediyi fırlatıp aşağı atan şahsın görüntüsünü toplumsal medya hesabından paylaşarak, şahsı …

26.11.2022
170
Kediyi zalimce çatıdan atan caniye ödül verecekti! Haluk Levent’ten yeni açıklama

Ünlü müzikçi Haluk Levent, geçtiğimiz gün çatıdan kediyi fırlatıp aşağı atan şahsın görüntüsünü toplumsal medya hesabından paylaşarak, şahsı bulana 25 Bin TL ödül verileceğini açıklamıştı. Gündeme gelen haberlerin akabinde yeni bir açıklamada bulunan ünlü müzikçi “Amacım kimseyi maksat göstermek değildi” dedi.

Geçtiğimiz gün çatıya çıkan bir şahsın yavru kediyi acımasız bir formda tutup aşağı fırlattığı görüntüyü toplumsal medya hesabından paylaşan Haluk Levent, insanlık dışı bu davranışa ateş püskürmüştü. Bir hayırseverin görüntüdeki kişiyi bilen ve karakola şikayette bulunan şahsa 25 bin lira ödül vereceğini lisana getiren Levent, kısa bir mühlet sonra paylaşımını kaldırarak açıklamalarda bulundu. 

Haluk Levent

Kimseyi maksat göstermek istemediğinin altını çizen Levent, “H.A isminde bir arkadaşım bu görüntüyü görmüş. Bana ‘İçim parçalandı. Kim bunu bulur da şikayet ederse 25 bin TL ödül vereceğim’ dedi. O anda fevri bir twit attım. Gayem kimseyi gaye göstermek değil lakin bu twitler caydırıcı da olabiliyor bir yandan” halinde konuştu.

NE OLMUŞTU?

Çatıya çıkan kimliği belgisiz bir şahsın bir anda eline aldığı kediye metrelerce yükseklikten aşağı fırlattığı imajlar toplumsal medya kullanıcılarını sıkıntıdan çıkardı. Kendi halindeki hayvanı acımasız bir biçimde aşağı fırlatan şahsın bu anları kamera kaydına alarak “Kedi attım uçtu” şeklindeki rezil paylaşımdan sonra harekete geçen Haluk Levent, Twitter hesabından ateş püskürdü. 

Haluk Levent

ŞİKAYET EDENE PARA ÖDÜLÜ 

Takipçilerine seslenen ünlü müzikçi “Bir hayırseverimiz aradı. Bu görüntüyü gönderdi. Bu kişiyi bilen arkadaş en yakın polis karakoluna başvurabilir mi? Başvurusu hakikat olan arkadaşa hayırseverimiz 25 bin TL ödül vereceğini açıkladı. Şikayet dilekçesini bu twitin altına yazmanız kâfi. Bizler size ulaşacağız” sözlerini kullandı.

https://twitter.com/haluklevent/status/1595423927983116288

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Behzat Ç. için geri sayım başladı! Fragmanı herkesi ekran başına topladı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.