Kasaba Doktoru’nun 25. kısım fragmanı yayınlandı! Yalçın Hakan’ı öldürüyor mu?

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 25. kısım fragmanı …

19.11.2022
49
Kasaba Doktoru’nun 25. kısım fragmanı yayınlandı! Yalçın Hakan’ı öldürüyor mu?

Başrollerinde Ozan Akbaba, Deniz Can Aktaş, Sinan Albayrak üzere isimlerin olduğu TRT 1’in sevilen dizisi Kasaba Doktoru’nun 25. kısım fragmanı yayınlandı. Geçtiğimiz haftaki kısımda, Erol hayatını kaybetmişti. Pekala Kasaba Doktoru’nun yeni kısmında ne olacak? İşte Kasaba Doktoru’nun 18 Kasım Cuma günü ekranlara gelecek olan 25. kısım fragmanı…

HABERE İLİŞKİN GÖRÜNTÜ İÇİN TIKLAYIN İZLE

TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan Kasaba Hekimi her kısmıyla heyecanlandırmaya devam ediyor. Çarpıcı kıssası ve güçlü oyuncu takımıyla izleyiciyi ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nun başrollerinde Sinan Albayrak, Ozan Akbaba, Vildan Atasever üzere sevilen isimler yer alıyor.

Her hafta izleyici ekranları başına kilitleyen Kasaba Doktoru’nda heyecan son hız devam ediyor. Kasaba Tabibi 25. kısmıyla 18 Kasım Cuma akşamı saat 20.00’de TRT ekranlarında…

KASABA TABİBİ 25. KISIM FRAGMANI

KASABA DOKTORU’NUN 24. KISMINDA NE OLMUŞTU?

Geçmişe dair bildiklerinin tümüyle yanlış olduğunu öğrenen Hakan, mert bir müdahale ile babası Gurur’u vefattan döndürür. Erol yaptığı bir atılım ile Yalçın ve Neslihan’ın tüm planını bozar. Mafya hesaplaşmasında vurulan bir adam Uluçınar’a getirilir. Hastane mafyanın adamları tarafından kapatılınca birçok hastanın hayatı tehlikeye girer. Ömer, Hakan ve Mine baskı altında ameliyata girmeye zorlanır. Leyla, Nazlı ve Berk ise bu beladan kurtulabilmek için bir plan kurar, ama başları büyük bir kaygıya girer. Neslihan, sıhhat zahmeti nedeniyle Erol’u hemen Gümüşok’a götürmek zorundadır lakin başarılı olamaz. Hakan ve Ömer mafya tarafından rehin alınır. Bu defa Gurur oğlunu kurtarabilmek için elini taşın altına sokacaktır. Hakan ve Mine aile olmak ile ilgili çıktıkları yolda Zeynep’in amcası pürüzüne takılır. Leyla ile Ömer, birbirlerine karşı duydukları kaybetme korkusunu fark ederek yakınlaşır. Bu durum Nazlı ile Berk cephesinde istikrarları değiştirir. Erol kötüleşir, Uluçınarlıların canla başla yaptıkları müdahale onu hayatta tutabilecek midir?

Kasaba Tabibi Hakan Doktor

Kasaba Tabibi Yalçın

KASABA DOKTORU’NUN KADROSU

Yönetmen koltuğunda Arda Sarıgün‘ün oturduğu Kasaba Doktoru’nun senaryosu İlker Aslan ve Barış Erdoğan kaleminden çıkıyor. Başrollerinin yanı sıra dizi ekibinde Hazal Subaşı, Deniz Can Aktaş, Özgün Karaman, Barış Yıldız, Sinan Demirer üzere başarılı isimler yer alıyor.

Kasaba Hekimi kadrosu

KASABA DOKTORU’NUN KONUSU

“Dr. Romantic” isimli Kore imalinden uyarlanan dizide, babasını kaybettikten sonra hekim olmaya karar veren yetenekli ve gelecek vaat eden Ömer (Deniz Can Aktaş) ile kendini hayat kurtarmaya adamış efsane cerrah Hakan’ın (Ozan Akbaba) kente uzak bir belde hastanesinde yollarının kesişmesi ele alınıyor.

Hakan Hoca, Ömer ve idealist tabip Leyla’yı (Hazal Subaşı) bir ortaya getiren bu kasaba hastanesinde, insanlara yardım etmek için elinden geleni yapan üç hekimin azimli çabası gözler önüne serilecek.

Sinan Albayrak

KASABA TABİBİ HANGİ GÜN YAYINLANIYOR?

Doktorların hayat kıssalarını ve mesleksel zorluklarını mevzu alan Kasaba Doktoru, her Cuma saat 20.00’de TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşacak.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.