İstek Sarraf ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba üzere düştü!

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen Hadise hakkında Ebru Gündeşin eski eşi İstek Sarraf ile anılmıştı. İstek Sarraf ve Hadise ortasında …

23.11.2022
109
İstek Sarraf ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba üzere düştü!

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen Hadise hakkında Ebru Gündeşin eski eşi İstek Sarraf ile anılmıştı. İstek Sarraf ve Hadise ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava evrakında yer aldı.

Ünlü şarkıcı Hadise‘nin ismi ortaya atılan teze nazaran Ebru Gündeş‘in eski eşi Rıza Sarraf ile birlikte olduğuna dair dedikodular ortaya atılmıştı. Savlara karşı cevap veren Hadise, ” Bugüne kadar hakkımda çıkan hakikat ya da yanlış haberleri gerek tabir özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne ehemmiyet verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya uğraş gösterdim.” demişti. Bu mevzular hakkında yasal süreç başlatacağını dillendirmişti. Şimdilerde ise İstek Sarraf ve Hadise hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı.

Hadise hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı

“BENİDE BİTİRDİN KENDİNİ DE”

Ünlü müzikçinin İstek Sarraf ile WhatsApp üzerinden mesajlaştığı gündeme gelmişti. O bildiriler savlara nazaran şöyle yer aldı: 

Dava belgesine giren yazışmalarda İstek Sarraf’ın “Beni de bitirdin kendini de.” diye sitem ettiği Hadise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma.” dediği öğrenildi.

ebru gündeş istek sarraf ve hadise ortasındaki yeni tezler gündeme bomba üzere düştü

FOTOĞRAFLARDA DAVA DOSYASINDA

İkili ortasında kayalıklarda el ele fotoğraflarının olduğu gündeme getirilmişti. Dava dosyasında Hadise’nin, “Resim de varmış.” diyerek İstek Sarraf’ı uyardığı ve çiftin birlikte Amerika’da kıyıda el ele yürürken birlikte olduğu fotoğraf karesinin de dava belgesinde olduğu argüman edildi.

hadise ve istek sarraf ortasındaki iletileşme davası
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.