MS hastası Serdar Ortaç tekerlekli sandalyeyle götürüldü!

Uzun yıllardır MS hastalığı ile gayret içinde olan Serdar Ortaç , son periyotta yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyordu. Ankara’da aldığı …

12.11.2022
51
MS hastası Serdar Ortaç tekerlekli sandalyeyle götürüldü!

Uzun yıllardır MS hastalığı ile gayret içinde olan Serdar Ortaç , son periyotta yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyordu. Ankara’da aldığı konsere “Ben MS hastası adamım” diyen Ortaç, sahnede ayakta durmakta zorlanan ünlü müzikçi tekerlekli sandalyeye oturtuldu.

Türk pop müziğinin standartlarını belirleyen kelam muharriri ve müzikçi Serdar Ortaç, konserlerde sergilediği halleri ve söyledikleri ile magazin gündeminde en çok konuşulan sanatkarlar ortasına giriyor. Geçtiğimiz günlerde meskeninin önündeki sinema seti çalışmasından rahatsız olan ve sinema grubuna ağır kelamlar söyleyen Ortaç, Ankara’da aldığı bir konserde hal ve kelamları ile dikkatleri üzerine çekti.

serdar ortaç

DANSÇILARIN YARDIMIYLA AYAKTA DURDU!

Pop müziğinin başarılı ismi Ortaç, aldığı konserde kadın-erkek bağlantıları hakkında espiriler yaptı. Sahnede birinci kendi başına ayakta durmayı başaran Ortaç, bir mühlet sonra dansçıların yardımıyla ayakta kalmayı başardı. Konseri tamamlayan Ortaç, kulise geçmek için tekerlekli sandalye yardımı aldı. Bu hallerini gören seyirciler ise durumuna üzüldü. 

serdar ortaçın güç anları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Azra Akın’dan eğlendiren Özbek dansı!

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.