İqos İluma

26.09.2022
426
İqos İluma

İqos İluma Nasıldır

İqos iluma nasıldır gibi sorular ürünü kullanmak isteyen kişiler tarafınca sorulmaktadır. 17 Ağustos günü philip morris japonya qos iluma sıcaklık yanmaz tütün cihazının çıkacağını duyurdu. Ürün içerisinde ana beden için alüminyum ve sargı kılıfını birleştiren tasarıma sahip bir amiral gemisi modelden olmaktadır. Gövdesi 4 renkten oluşarak sargı kapakları ve yüzük setleri gibi geniş bir aksesuar skalası ile kişiye bakılırsa özelleştirilebilir.

Qos iluma güncellenmiş tasarımını takip eden standart bir model olarak görünerek ana gövdesi toplamda 5 renkten mevcut olmaktadır. Ürünün halka setleri ve kapı kapakları şeklinde aksesuarlarla özelleştirmek mümkündür. Isıtma yöntemi daha önce seride üretilmemiş olan ilk kanatsız yapıyla orijinal zeki çekirdek indüksiyon sistemini benimsemektedir. Ancak devamlı olarak yenilenmekte olan yeni tasavvur modeli ile kısa çubukların içinden tütün yaprakları ısıtılır.

Iqos Sigara Nedir

Iqos sigara kullanmak isteyip siparişini vermek isteyen kişiler tarafından merak edilmektedir. Üstelik sigara içmeye en yakın alternatif olan bu elektronik sigara kişiler tarafınca fazlaca daha fazla tercih edilmektedir. Sigaraya benzeyerek 3 santim uzunluğundaki tütün çubukları 350 dereceye kadar yakmadan ısınarak tütün tadını ortaya çıkarmaktadır.

Kullanımı kolaylığı ve estetik görüntüsü yardımıyla kişiler tarafınca çok daha fazla tercih edilmektedir. Üstelik bıçaksız yeni yapısı ile beraber bıçağın zarar görmesinden kaygı etmenize ihtiyaç duymadan kullanım sonrası ise sizlere zahmet vermeksizin temizlenmeye gerek bırakmamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.