Hande Soral’ın oğluyla fotoğrafına birinci yorum eşi İsmail Demirci’den geldi!

2017 yılında oyuncu İsmail Demirci ile dünya konutuna giren hoş oyuncu Hande Soral mayıs ayında oğlunu kucağına almıştı. Toplumsal medyada …

25.11.2022
205
Hande Soral’ın oğluyla fotoğrafına birinci yorum eşi İsmail Demirci’den geldi!

2017 yılında oyuncu İsmail Demirci ile dünya konutuna giren hoş oyuncu Hande Soral mayıs ayında oğlunu kucağına almıştı. Toplumsal medyada paylaşımları ilgi gören oyunculardan olan Soral oğlu Ali ile yeni bir paylaşım yaptı. O paylaşımı büyük ilgi gören Soral’a birinci yorum ise eşi İsmail Demirci’den geldi. İşte o yorum…

2017 yılında nikah masasına oturan ünlü oyuncular Hande Soral ile İsmail Demirci geçtiğimiz Mayıs ayında oğulları Ali’yi kucaklarına almanın sevincini yaşadılar. Toplumsal medya hesabından sık sık paylaşımda bulunan Hande Soral’ın paylaşımları da büyük ilgi görüyor. Bu ilgi gören paylaşımlara bir yenisini ekleyen başarılı oyuncunun oğluyla olan paylaşımına da yorum üzerine yorum yağdı. Bu paylaşıma birinci yorum ise oyuncunun eşi İsmail Demirci’den geldi.

Hande Soral ve İsmail Demirci oğullarıyla

“SAÇLARI BANA BENZİYOR”

Oğlu ile birlikte çekildiği memnun kareyi takipçileriyle paylaşan ünlü oyuncuya yorumlar da gecikmedi. Eşi ile oğlunun bu karesine birinci yorum İsmail Demirci’den geldi. İsmail Demirci “Saç rengi bana benziyor” ifadelerini kullanarak esprili bir yorumda bulundu.

Hande Soral paylaşımı

İsmail Demirci’nin bu yorumuna, Hande Soral’ın kardeşi Bedirhan Soral‘dan “Ayakkabıları bana benziyor” yorumuyla esprili bir karşılık geldi. Paylaşıma tıpkı vakitte ünlü oyuncunun takipçileri ve dostlarında hoş yorumlar da gecikmedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

“Sipsecmel”in kızının pankek ile imtihanı! Toplumsal medya fenomeni o anları paylaştı…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.