Reza Zarrab ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba üzere düştü! Acun Ilıcalı ayrıntısı…

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmıştı. Reza Zarrab ve Hadise ortasında yeni …

25.11.2022
180
Reza Zarrab ile Hadise’nin mesajlaşmaları gündeme bomba üzere düştü! Acun Ilıcalı ayrıntısı…

Uzun müddettir magazin gündeminden düşmeyen Hadise, Ebru Gündeş’in eski eşi Reza Zarrab ile anılmıştı. Reza Zarrab ve Hadise ortasında yeni gelişmeler ortaya çıktı. İkilinin ortasında ki iletileşme dava evrakında yer aldı. Acun Ilıcalı hakkındaki iletileşme ayrıntısı ise gündemi sarstı.

Ünlü şarkıcı Hadise‘nin hakkında ortaya atılan argümana nazaran; Ebru Gündeş‘in eski eşi Reza Zerrab ile birlikte olduğuna dair dedikodular ortaya atılmıştı. Argümanlara karşı cevap veren Hadise, “Bugüne kadar hakkımda çıkan yanlışsız ya da yanlış haberleri gerek söz özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne ehemmiyet verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya efor gösterdim.” formunda açıklamalara yer vermişti. Bu mevzular hakkında yasal süreç başlatacağını söyleyen Hadise, hakkında yeni savlar gün yüzüne çıktı. 

hadise ve reza zerrab hakkında dedi kodular büyüyor acun ılıcalı da nasibini aldı

“BENİ DE BİTİRDİN KENDİNİ DE”

Ünlü müzikçinin Reza Zerrab ile WhatsApp üzerinden mesajlaştığı gündeme gelmişti. O iletileşme savları davada şöyle yer aldı: 

Dava evrakına giren yazışmalarda Reza Zerrab’ın “Beni de bitirdin kendini de” diye sitem ettiği; Hadise’nin ise, “Seninle yaşadıklarımdan asla pişman değilim. Kaan’ı rahatlatmak için yaptım. Zan altında kaldım, mecburdum. Bana lütfen saldırma.” dediği savlar ortasında yer aldı.

ebru gündeş istek sarraf ve hadise ortasındaki yeni argümanlar gündeme bomba üzere düştü

MESAJLARDAN ACUNDA NASİBİNİ ALDI

Mesajlaşmaların odağında Hadisenin dostu Acun Ilıcalı da o bildirilerden nasibini aldı. İkiliye ilişkin olduğu sürülen mesajlaşmalarda Acun’un da isminin şu halde geçtiği öne sürüldü: Reza Zerrab’ın Acun Ilıcalı’ya “Acun’un kalıbına tüküreyim” dediği Hadise’nin de bu iletiye cevap olarak “Sorma” cevabını dikkat çekti.

Acun Ilıcalı Reza zerrab

FOTOĞRAFLARDA DAVA DOSYASINDA

İkili ortasında kayalıklarda el ele fotoğraflarının olduğu gündeme getirilmişti. Dava dosyasında Hadise’nin, “Resim de varmış.” diyerek Reza Zerrab’ı uyardığı ve çiftin birlikte Amerika’da kıyıda el ele yürürken çekildiği fotoğraf karesinin de dava belgesinde olduğu tez edildi.

hadise ve istek sarraf ortasındaki iletileşme davası

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yasak Elma setine sürpriz ziyaret! “Orijinal takım geldi…”

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.