Hadise’nin yeni meskeninin fiyatı dudak uçuklattı! Ünlü müzikçi yalı dairesine tanışınıyor

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra bir müddettir haklarında çıkan argümanlarla uğraş eden müzikçi Hadise, eski eşiyle kaldığı Riva’daki …

11.11.2022
82
Hadise’nin yeni meskeninin fiyatı dudak uçuklattı! Ünlü müzikçi yalı dairesine tanışınıyor

Mehmet Dinçerler ile boşandıktan sonra bir müddettir haklarında çıkan argümanlarla uğraş eden müzikçi Hadise, eski eşiyle kaldığı Riva’daki konuttan sonra kendine yalı dairesi aldı. Ünlü müzikçi “Yeni meskenim iyi olsun” dedi.

İş insanı Mehmet Dinçerler ile sadece 5 ay evli kalan müzikçi Hadise hakkında yeni bir tez ortaya atıldı. Mehmet Dinçerler’in 3 milyon TL olduğu sanılan evlilik teklifi yüzüğünün replika olmasıyla sarsılan ünlü müzikçi, yüzüğü 182 bin liraya satarak gelirini hayvan derneklerine bağışlamıştı.

Hadise

Hadise boşandıktan sonra evliyken yaşadığı Riva’daki meskende bir müddet kalmaya devam ediyordu. Ünlü müzikçinin hakkında yeni bir sav daha çıktı.

Hadise yalı dairesi aldı

YALI DAİRESİ ALDI

İbrahim Çelikkol’un konutunda kiracı olarak kalan Hadise’nin taşındığı öğrenildi. Bir müddettir aradığı yalı dairesini Yeniköy’de bulan müzikçi, 40 milyon lirayı gözden çıkardı. Müzikçinin önümüzde günlerde yeni meskenine taşınacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Buray’dan köy okullarına ziyaret! O çaldı çocuklar oynadı

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.