Hadise sonunda dayanamadı! Savlara karşı ateş püskürdü

Evlilik süreçleri boyunca gündemden düşmeyen Hadise ve Mehmet Dinçerler, boşanmalarının akabinde çok konuşulan isimler ortasında yer almaya …

16.10.2022
115
Hadise sonunda dayanamadı! Savlara karşı ateş püskürdü

Evlilik süreçleri boyunca gündemden düşmeyen Hadise ve Mehmet Dinçerler, boşanmalarının akabinde çok konuşulan isimler ortasında yer almaya devam ediyor. Çıkan argümanlar hakkında konuşmayan müzikçi, sessizliğini bozdu. “Sessiz kalmayacağım. Dava açacağım.”

Yalnızca 5 ay evli kalan Hadise ve Mehmet Dinçerler, Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görülen duruşmayla mutabakatlı bir biçimde tek celsede boşanmıştı. Ayrılıklarının akabinde ikili hakkında çıkan tezler gündemi meşgul ederken sessiz kalan müzikçi Hadise sonunda patladı.

“SESSİZ KALMAYACAĞIM DAVA AÇACAĞIM”

Hadise, kendisi ve eski eşi hakkında çıkan savlara karşı şu tabirlerle paylaşımda bulundu:

“Kişisel kin, hırs ve habis hisler ile her şeyden önce kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan telaffuzlar için sessiz kalmayacağım. Dava açacağım.”

Hadisenin paylaşımı

“ASLA KABUL ETMİYORUM!”

“Bugüne kadar hakkımda çıkan yanlışsız ya da yanlış haberleri gerek söz özgürlüğüne gerek basın özgürlüğüne değer verdiğim ve şöhretin getirdiği bir bedel olarak gördüğüm için sağduyu ile karşılamaya gayret gösterdim.

Ne var ki, haber bedeli taşımayan, yalanlamaya tenezzül dahi etmeyeceğim, şahsî kin, hırs ve habis hisler ile her şeyden önce kadınlık onurumu zedeleyen, aileme hatta boşandığım eşim ve ailesine dahi saygısızlık ihtiva eden, iftira ve hakaret boyutuna ulaşan telaffuzlar için sessiz kalmayacağım. Asla kabul etmiyorum, etmeyeceğim!

“GÖREVİM TOPLUMA YARARLI BİR SANATÇI OLMAK”

Benim için ahlakın özü, üretmek, işini güzel yapmak, ülkem için, ülkemin bayan ve çocukları başta olmak üzere bu toplum için yararlı, faydalı ve örnek bir sanatçı olmaktır. Bugüne kadar nasıl geldiysem bugünden sonra da tıpkı çizgide ilerleyeceğimi tüm kamuoyunun ve sevenlerimin bilgisine sunarım. Bu hafta avukatım, şahsıma yöneltilen gerçeğe muhalif beyanlar kişilik haklarımı zedeleyenlere karşı gerekli süreçleri başlatacaktır.”

Mehmet Dinçerler Bebekte görüntülendi

NE OLMUŞTU?

Bebek’te bir yer çıkışında görüntülenen Mehmet Dinçerler, basın mensuplarından gelen soruları cevapsız bıraktı. Yer çıkışı derhal aracına yönelip oradan uzaklaşan Dinçerler’in bu sessizliği, hakkında çıkan tüm argümanların gerçek olduğunu düşündürdü.

İbrahim Çelikkol Rivadaki evi

BORÇLARI HADİSE’NİN ÜZERİNE YIKMIŞ

Ünlü çift evlendikten sonra İbrahim Çelikkol’un Riva’daki konutunu kiralamıştı. Dinçerler’in 6 aylık kirayı ve 150 bin TL’lik depozitoyu ödemediği ortaya çıktı. Dinçerler’in konut borcunu Hadise’ye yüklemesi üzerine Çelikkol’dan ünlü müzikçiye dayanak geldi.

Ünlü oyuncunun müzikçiye, “Evi istediğin kadar kullanabilirsin” dediği öğrenildi.

Mehmet Dinçerler konuttan robot süpürgeyi alıp gitti

MEHMET DİNÇERLER ROBOT SÜPÜRGESİZ YAPAMADI

Dinçerler, boşanmanın akabinde yeni hayatına birinci olarak eski eşi Hadise ile yaşadıkları konuttan pahalı gördüğü eşyaları alarak başladı.

Magazin programı olan 2. Sayfa’da Dinçerler’in, Hadise ile boşandıktan sonra meskendeki gümüş tepsiyi ve robot süpürgeyi alıp gittiği argüman edildi.

Mehmet Dinçerler

TEK CELSEDE BOŞANDILAR

5 ay evvel dünyaevine giren ve memnun birliktelikleriyle sevilen çiftler ortasında gösterilen müzikçi Hadise ve Mehmet Dinçerler ikilisi evvelki gün boşandı. Son birkaç haftadır ortalarındaki uyuşmazlığa deva bulamayan çift, boşanma yolunu seçti. Duruşma, Beykoz 2. Aile Mahkemesi’nde görüldü.

Hadisenin avukatından açıklama geldi

HADİSE DAVAYI AÇTI

Boşanma davası açan Hadise, kısıtlandığı ve ruhsal baskıya maruz kaldığı teziyle Dinçerler’e dava açtı. Tarafların avukatlarıyla görülen boşanma davası tek celsede sonuçlanırken, Hadise’nin dilekçesindeki sözler olay oldu.

Hadisenin dilekçesinde yer alan tabirler olay oldu

HADİSE’NİN DİLEKÇESİNDE YER ALAN İFADELER

Dilekçe’de, “Davalı tarafın bu davranışları, vakit içerisinde ruhsal baskı boyutuna ulaşmıştır. Bu ruhsal baskılar müvekkili epey yıpratmış ve yalnızca şahsî hayatını değil, kamuoyuna yansıdığı üzere sanat hayatını da etkileyecek boyuta varmıştır. Bu nedenle, taraflar ortasında karşılıklı olarak uyumsuzluklar kendini göstermiş, farklı yaşamaya başlamışlar ve evlilikleri fiilen sona ermiştir. Tarafların bundan bu türlü birlikte yaşamaları mümkün değildir” denilmişti.

HİÇBİR ŞEY TALEP ETMEDİ

Hadise’nin avukatı, iki tarafından hiçbir talepte bulunmadığını şu sözlerde açıkladı:

“Söyleyecek bir şey yok, müvekkilim Hadise Açıkgöz tarafından açılan boşanma davasında karar verildi, iki taraf için de güzeli olsun. İki tarafın da maddi manevi bir talebi yok. O denli talepler olsa süreç daha da uzun oluyor. 2 haftayı geçen bir süreç yaşandı lakin sonunda neticelendi.”

TAKILAR KİMDE KALACAK?

Avukat, çiftin takipçileri tarafından çok merak edilen takı konusu hakkında da, “Protokol salı günü imzalandı, rastgele maddi manevi bir talep yok. Birtakım uyuşmazlıklar oldu ki süreç uzadı. Yoksa 1-2 günde biterdi” biçiminde konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Metin Akpınar’dan skandal ifadeler! Türk Milleti’ne hakaret etti ve 6’lı masayı da övdü​

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.