Hadise boşandıktan sonra paraya para demedi! Karı dudak uçuklattı

Mehmet Dinçerler ile olan 5 aylık evliliğini sonlandırması müzikçi Hadise’nin işlerini açtı. Paraya para demeyen müzikçi, geçtiğimiz günlerde …

18.11.2022
45
Hadise boşandıktan sonra paraya para demedi! Karı dudak uçuklattı

Mehmet Dinçerler ile olan 5 aylık evliliğini sonlandırması müzikçi Hadise’nin işlerini açtı. Paraya para demeyen müzikçi, geçtiğimiz günlerde Yeniköy’den 40 milyon liralık yalı dairesi almasıyla gündeme gelmişti. Hadise’nin son vakitlerde kazandığı para ise dudak uçuklattı. İşte habere dair tüm detaylar…

Ünlüler ortasında en kısa evliliği yaşayan müzikçi Hadise, iş insanı Mehmet Dinçerler’den boşandıktan sonra bir mühlet hakkında çıkan tezlerle gündem olmuştu. Mehmet Dinçerler’in 3 milyon TL olduğu sanılan evlilik teklifi yüzüğünün replika olmasıyla sarsılan ünlü müzikçi, yüzüğü 182 bin liraya satarak gelirini hayvan derneklerine bağışlamıştı.

Magazin gündeminden bir türlü düşmeyen müzikçi, evliliğini sonlandırdıktan sonra işlerinin açılmasıyla dikkatleri üzerine çekti. Son vakitlerde artırım gelen sahne fiyatlarında ünlüler ortasında ikinci sırayı alan Hadise’nin 1,5 ayda kazandığı para duyanları şaşkına çevirdi.

Hadise paraya para demiyor

20 MİLYONLUK REKLAM

Takvim’in haberine nazaran; Evliliği boyunca iş beşerinin baskısıyla konser sayısını azaltan ünlü popçunun yararı, 4,5 aylık müddette yaklaşık 6 milyon TL’ydi.

Boşandıktan çabucak sonra eski gösterişli konserlerine son süratle devam eden Hadise, ilk iş olarak 350 bin TL olan sahne fiyatını 500 bin TL’ye çıkardı. Dur durak bilmeyen Hadise, özel geceler ve yurt dışı konserlerinden de 1.5 milyon TL kazandı. Hadise’nin bu azmi ona 1,5 ayda 3 milyon lira kazandırdı.

Ünlü müzikçi bunlarla yetinmeyerek biri kozmetik, başkası de mücevher olmak üzere iki farklı firmayla toplamda 20 milyon TL’lik reklam muahedesi yaptı. Ayrıyeten Hadise’nin yılbaşı konserinden de 3 milyon TL kazanacağı öğrenildi.

Hadise

Hadise boşandıktan sonra evliyken yaşadığı Riva’daki meskende bir müddet kalmaya devam ediyordu. Ünlü müzikçinin hakkında yeni bir tez daha çıktı.

Hadise yalı dairesi aldı

YALI DAİRESİ ALDI

İbrahim Çelikkol’un konutunda kiracı olarak kalan Hadise’nin taşındığı öğrenildi. Bir müddettir aradığı yalı dairesini Yeniköy’de bulan müzikçi, 40 milyon lirayı gözden çıkardı. Müzikçinin önümüzde günlerde yeni konutuna taşınacağı konuşuluyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

CZN Burak Chinchilla Şenliği’ni kınadı! Çocuklara karpuz dağıttığı anlar yüzleri gülümsetti​

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.