Gülden Karaböcek’e sürpriz! Sahnede doğum günü…

Türk müziğinin en ünlü isimlerinden biri olan Gülden Karaböcek, sürpriz bir doğum günü kutlamasıyla şoke oldu. Ünlü müzikçi Muğla’da sahne …

10.11.2022
64
Gülden Karaböcek’e sürpriz! Sahnede doğum günü…

Türk müziğinin en ünlü isimlerinden biri olan Gülden Karaböcek, sürpriz bir doğum günü kutlamasıyla şoke oldu. Ünlü müzikçi Muğla’da sahne aldığı sırada meslektaşları tarafından pasta üfletilerek doğum günü kutlandı.

Yeşilçam dahil olmak üzere birçok sinema ve dizide müzikleri yayınlanan, radyo vakitlerinde sesiyle periyotlara damgasını vuran Gülden Karaböcek, 69 yaşına girdi. Ünlü müzikçi karşılaştığı sürprizle şoke oldu.

gülden karaböcek

“3 YAŞIMA GİRDİM”

Muğla’da bir restoranda sahne alan ünlü müzikçi, meslektaşlarının yaptığı sürprize karşı memnunluğunu saklayamadı. Ünlü müzikçiye düzenlenen doğum günü partisi, pastasıyla birlikte sahneye getirildi. “Sahnede 3 yaş doğum günümü kutluyorum” esprisi yapan Karaböcek hayranları tarafından alkış aldı.

gülden karaböcek

“KÖTÜ GÜNLER DE GÖRDÜK…”

Devamında ise Karaböcek “Ben öteki birisinin sanmıştım kusura bakmayın. 3 yaşıma girmişim. Yeterli, makûs şimdiye kadar hoş günler gördüm. Berbat günler de gördük tabi çok lakin. Sizler hiç berbat günün kırıntısını bile görmeyip ömrünüz boyunca rahat, ferah içinde memnun ve sağlıklı yaşayın” kelamlarını kullandı.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Gelsin Hayat Bildiği Üzere 17. kısım fragmanı yayınlandı!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.