GÜNEŞ LEKELERİNİ NAR ÖZÜ İLE ONARIN

Yunan efsanelerinde ismi geçen ve antik metinlerin sihirli meyvesi olan “nar”, Lonjevite’nin Intensive Illuminating serumuyla cilt için de …

26.07.2022
176
GÜNEŞ LEKELERİNİ NAR ÖZÜ İLE ONARIN

Yunan efsanelerinde ismi geçen ve antik metinlerin sihirli meyvesi olan “nar”, Lonjevite’nin Intensive Illuminating serumuyla cilt için de kusursuz bir düzenleyici haline geldi. Hiper-pigmentasyon, güneş lekeleri, yaşlılık ve kuruluk için nizamlı kullanılması gereken serum, içindeki ağır nar özleri ile cildi katmanlarına kadar onarıyor.

Nar özündeki varlıklı punikik asit içeriği, hücresel yenilenmeyi destekleyerek cilt sıhhatini koruyor, Lonjevite Intensive Illuminating Serum ile cildinizde yavaş yavaş eriyen bir yağ oluşturarak cildi kökten tedavi ediyor. Serum, transepidermal su kaybını (TEWL) azaltarak cildin hidrasyonunu ve bariyer bütünlüğünü geliştiriyor. Vitaminler, antioksidanlar ve temel minerallerin bir kombinasyonunu cildin alt katmanlarına aktararak cildi yumuşak, esnek ve ışıltılı bırakıyor.

Nar özü erken yaşlanmayı önlüyor
Adeta cildin bir muhafaza santrali olan ve nar özünün yanı sıra balkabağı çekirdeği yağı üzere 12 etkin öz içeren serum, C vitamini, tanenler ve asitler üzere antioksidanlarla cildi birinci andan itibaren onarmaya başlıyor. Bu antioksidanlar cildinizi özgür radikal hasarından koruyarak erken yaşlanma belirtilerine karşı koruyor.

Güneş muhafazası sağlıyor
Nar özünde bulunan C Vitamini ile bir SPF’yi birleştirmek, güneşe maruz kalmanın neden olduğu hasarı nötralize edebiliyor. Bu, hür radikal hasarını önleyebiliyor, güneşe maruz kalmanın neden olduğu hiperpigmentasyonu azaltabiliyor ve hatta güneş yanığını hafifletebiliyor.

Cildi korunmasız olarak güneşe maruz bırakmak ve hava kirliliği erken yaşlanmanın iki ana nedenidir. Tabiatın mühendislik olağanüstüleri diyebileceğimiz nar, ince çizgilerin görünümünü de onarıyor, cildi sıkılaştırıyor ve sarkmasını engelliyor.

Yüksek kalite botanik özlerle vegan formüller
Yüksek kalitede, lüks botanik yağlarla formüle edilen Intensive Illuminating Serum, Lonjevite’nin sürdürülebilir ve bütünsel yaklaşımının yapıtı. Son vakitlerde doğal cilt bakımına artan ilginin de farkındalığıyla hareket eden Lonjevite, biyoçeşitlilik konusunda epeyce hassas bir tavır sergileyerek etik kaynaklı, vegan ve zulüm içermeyen eserler sunuyor.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.