Estetiğin dozunu fazla kaçıran Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti!

Son devirlerde yüzüne yaptırdığı estetik süreçlerle tanınmayacak hale gelen türkücü Ceylan, evvelki gün Demet Akalın ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Kameraların manzara almaması için yüzünü eliyle kapatan Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti.

17.05.2023
115
Estetiğin dozunu fazla kaçıran Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti!

Son periyotlarda yüzüne yaptırdığı estetik süreçlerle tanınmayacak hale gelen türkücü Ceylan, evvelki gün Demet Akalın ile bir alışveriş merkezinde görüntülendi. Kameraların imaj almaması için yüzünü eliyle kapatan Ceylan’ın yardımına Demet Akalın yetişti.

Ünlü müzikçi Demet Akalın, evvelki gün kızı Hira ve arkadaşlarıyla Akmerkez’de objektiflere yansıdı. Mağazaları gezen Akalın, bir orta soluklanmak için alışveriş merkezinin içindeki banklarda oturdu.

Demet Akalın ve kızı Hira

Arkadaşlarıyla koyu bir sohbete dalan Akalın, karşısında muhabirleri görünce büyük bir şaşkınlık yaşadı. Ünlü türkücü Ceylan ile yan yana otururken görüntülenen Akalın, son periyotta yaptırdığı estetik operasyonlar ile sık sık gündeme gelen Ceylan’ın kameralardan rahatsızlığını fark edince çabucak harekete geçti.

Demet Akalın ve Ceylan

Yüzünü elleriyle kapatmaya çalışan Ceylan’a yardımcı olmak isteyen Akalın, çantasından çıkardığı güneş gözlüğünü arkadaşına verdi ve muhabirlere “Arkadaşlar çok kıymetli bir mevzu var, konut işi var onu konuşuyoruz. Husus bittiği vakit konuşalım” diyerek arkadaşının makyajsız görünmemesi için uğraş sarf etti.

Ceylan makyajsız yakalanmamak için çok uğraştı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Yeşim Salkım’dan Cumhurbaşkanı Erdoğan’a oy verenlere ağza alınmayacak sözler! “Edepsizler…”

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.