Esra Erol’dan Müge Anlı’ya ödül göndermesi!

Gündüz nesli programlarıyla milyonları ekranlara kilitleyen rakipler Esra Erol ve Müge Anlı’nın ortasındaki kıyasıya savaş sürat kesmeden devam ediyor. İkili ortasındaki izlenme oranları üzerinden süren rekabetin sonucu Altın Kelebek Ödülü’nün sahibini bulmasıyla sonuçlansa da rakipler ortasında rekabet hala sürüyor. Esra Erol’dan Müge Anlı’ya gelen ödül göndermesi de bu rekabeti ispatlar nitelikte.

02.01.2023
136
Esra Erol’dan Müge Anlı’ya ödül göndermesi!

Gündüz nesli programlarıyla milyonları ekranlara kilitleyen rakipler Esra Erol ve Müge Anlı’nın ortasındaki kıyasıya savaş sürat kesmeden devam ediyor. İkili ortasındaki izlenme oranları üzerinden süren rekabetin sonucu Altın Kelebek Ödülü’nün sahibini bulmasıyla sonuçlansa da rakipler ortasında rekabet hala sürüyor. Esra Erol’dan Müge Anlı’ya gelen ödül göndermesi de bu rekabeti deliller nitelikte.

Aralarında küslük yahut uyuşmazlık olduğu her fırsatta söylenen ekranların sevilen program sunucuları Müge Anlı ve Esra Erol ortasındaki kıyasıya rekabet günden güne artış gösteriyor. Geçtiğimiz akşam gerçekleştirilen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde Müge Anlı‘nın En Yeterli Bayan Sunucu ve En Âlâ Gündüz Nesli Programı mükafatlarını alması ise bu rekabeti uygunca kızıştırmış gözüküyor. Müge Anlı’nın mükafatları almasının üzerine Esra Erol’dan gelen göndermeli ödül paylaşım da bu rekabeti kanıtlıyor. Müge Anlı’ya Altın Kelebeği kaptıran Esra Erol’un paylaşımı…

Esra Erol ile Müge Anlı ortasındaki rekabet sürüyor

ESRA EROL’DAN MÜGE ANLI’YA ALTIN KELEBEK GÖNDERMESİ

Müge Anlı’nın mükafatları aldığı kategorilerde adaylığı bulunan Esra Erol yaptığı paylaşımla Müge Anlı’nın başarısına gönderme yaptı. İzlenme ölçümlerini ve reyting sonuçlarını toplumsal medya hesabından paylaşan Erol “Yine en çok izlenen program olmuşuz. İlginizden daha büyük ödül mü olur? Güzel ki varsınız, çok teşekkür ederim.” notuyla toplumsal medya hesabından paylaşımda bulundu.

Esra Erol toplumsal medya hesabından ödül göndermesi yaptı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Pınar Deniz’in ödül konuşması alay konusu oldu! “Benim bu dünyayı kurtarmam lazım…”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.