Özge Ulusoy’dan memnun haber! Düğün tarihleri aşikâr oldu…

Ünlü model Özge Ulusoy, uzun müddettir birliktelik yaşadığı iş insanı Faruk Çolakoğlu ile dünya meskenine giriyor. Kısa müddet evvel Çolakoğlu’ndan evlilik teklifi aldığı ortaya çıkan Özge Ulusoy’dan memnun haber geldi. Çiftin düğün tarihleri muhakkak oldu.

03.12.2022
130
Özge Ulusoy’dan memnun haber! Düğün tarihleri aşikâr oldu…

Ünlü model Özge Ulusoy, uzun müddettir birliktelik yaşadığı iş insanı Faruk Çolakoğlu ile dünya meskenine giriyor. Kısa mühlet evvel Çolakoğlu’ndan evlilik teklifi aldığı ortaya çıkan Özge Ulusoy’dan memnun haber geldi. Çiftin düğün tarihleri aşikâr oldu.

Hem iş hayatıyla hem de özel ömrüyle isminden sıklıkla bahsettirmeyi başaran ünlü sunucu ve model Özge Ulusoy‘dan keyifli haber geldi. Bir devir podyumların en çok aranan yüzlerinin başında gelen 40 yaşındaki modelin şimdilerde evlilik hazırlığında olduğu söyleniyor. Uzunca bir müddettir iş insanı Faruk Çolakoğlu ile birliktelik yaşadığı bilinen Ulusoy tezlere nazaran kısa bir mühlet evvel Çolakoğlu’ndan evlilik teklifi aldı. Evlilik hazırlığındaki çiftin düğün tarihleri belli oldu.

Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu

PARİS’TE EVLİLİK TEKLİFİ

Kısa bir mühlet evvel evlilik teklifi aldığı bilinen ünlü modelin paylaşımlarındaki dev pırlanta yüzük dikkatlerden kaçmadı. 28 Ekim’de 40 yaşına giren Ulusoy’un yüzükle birinci paylaşımını 7 Kasım’da yapması, evlilik teklifinin Ulusoy’un doğum günü kutlamak için gittikleri Paris’te yapıldığı argümanlarını ortaya çıkardı.

Özge Ulusoy Paris

1 MİLYON TL’LİK YÜZÜK

Dün yaptığı paylaşımla da yüzüğünü net olarak göstererek teklifi aldığını ilan eden hoş modelin evlilik teklifinde aldığı dev pırlanta yüzüğün kıymetinin ise yaklaşık 1 milyon TL olduğu kestirim ediliyor.

Özge Ulusoy evlilik teklifi aldı

DÜĞÜN SENEYE…

İkilinin yakınlarında çift ile ilgili gelen bir habere nazaran düğünün önümüzdeki sene içerisinde olacağı söyleniyor.

Özge Ulusoy ve Faruk Çolakoğlu evleniyor

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Ata Demirer toplumsal medyadan paylaştı! “Yakında kavuşacağız”

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.