Eski model Burcu Özüyaman’ın nikahını kıyan Nihat Hatipoğlu düğün hakkında açıklama yaptı!

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine adım atan eski model Burcu Özüyaman’ın imam nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu kıymıştı. Düğün merasimin akabinde …

19.11.2022
187
Eski model Burcu Özüyaman’ın nikahını kıyan Nihat Hatipoğlu düğün hakkında açıklama yaptı!

Geçtiğimiz günlerde dünyaevine adım atan eski model Burcu Özüyaman’ın imam nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu kıymıştı. Düğün merasimin akabinde magazin gündemine bomba üzere düşen olayın akabinde Hatipoğlu cephesinden açıklama geldi.

Bir vakitler ‘Anadolu’nun Prensesi’ diye anılan ve müzikleri ile hafızalara kazınan Sevim Egesoy‘un kızı Burcu ÖzüyamanLübnanlı Rachad Ghandour ile Four Seasons Otel’de görkemli bir düğüne imza atmıştı. Dini nikahlarını ise Nihat Hatipoğlu‘nun kıyması magazin gündemini bir epey meşgul etti. Çok konuşulan düğün hakkında Nihat Hatipoğlu açıklama yaptı.

Ünlü müzikçi Sevim Egesoy

“TÜRKİYEDE DAHA KIYMETLİ MEVZULAR VARKEN BUNLARI KONUŞMAMAK GEREKİR”

Haberler.com’un YouTube stüdyosunda Haberler.com Haber Müdürü Olgun Kızıltepe’nin konuğu olan Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu, düğün hakkında çıkan haberlere cevap verdi. İslami öğretmek için davet edildiği her yere gideceğini söyleyen Hatipoğlu, “Türkiye’de daha kıymetli mevzular varken bunları konuşmamak gerekir. Toplumun her bölümü tarafından takip edilen bir beşerim. Toplumun her bölümünden beşerle da fotoğraf çektirmişimdir. İslam’ı bildiri etmek için bir kişi kazanacaksam binlerce kilometre gitmeye razıyım. Ben hayatım boyunca daima insanları kurtarmaya ve İslam’ı anlatmaya çaba ettim. İslam’ın yumuşak olan yüzünü göstermeye çalıştım lakin daima farklı şeyler gösteriliyor. Bildirim usulüm yalnızca cami değil, her yerde var. Bir yere davet edildiğimde bir yarar sağlayacaksam hayır demem” tabirlerini kullandı.

Nihat hatipoğlu açıklama yaptı

     NE OLMUŞTU?

NİHAT HATİPOĞLU NİKAHI KIYDI!

Birçok yerli ve yabancı davetlinin katıldığı görkemli düğünde çiftin imam nikahlarını ismini sıkça duyduğumuz Nihat Hatipoğlu kıymıştı Düğüne eşinin eşlik etmesiyle katılan Hatipoğlu, nikahı kıydıktan sonra evlilik hakkında ikili değerli tavsiyeler vermeyi de ihmal etmemişti.

Nihat Hatipoğlu imam nikahını kıyarken ki konuşması

ÜNLÜ İSİMLER DÜĞÜNE AKIN ETTİ

Sosyal medyada gündem olan düğüne sanat topluluğundan da pek çok isim eşlik etti. Aralarında Özge Ulusoy, Gülay Kamaz, İpek Şafak üzere isimler yer almıştı. Semazen şovlarından sonra Türkiye’nin her kısmından oluşan özel dans içerikleri ile gece geç saate kadar devam etmişti.

Burcu özüyaman evlendi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Emine Erdoğan Bali’de başkan eşleriyle buluştu

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.