Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç itirafı! ‘Özür dilerim Oğuzhan’ deyip gerçekleri anlattı

Önceki akşam yakın arkadaşı Fatma Topbaş’ın doğum gününü kutlamak için Yeniköy’de bir yere giden Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç hakkında samimi …

27.11.2022
233
Demet Özdemir’den Oğuzhan Koç itirafı! ‘Özür dilerim Oğuzhan’ deyip gerçekleri anlattı

Önceki akşam yakın arkadaşı Fatma Topbaş’ın doğum gününü kutlamak için Yeniköy’de bir yere giden Demet Özdemir, eşi Oğuzhan Koç hakkında samimi açıklamalarda bulundu. “Özür dilerim Oğuzhan” diyerek gerçekleri anlatan Özdemir’in sözlerine Koç’un vereceği cevap merak konusu oldu.

Ağustos ayında görkemli bir düğünle bir ömür uzunluğu mutluluğa “evet” diyen Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç, mutlu birliktelikleriyle magazin dünyasında parmakla gösterilen çiftler ortasına girmeyi başardı. Evvelki gün yakın arkadaşı Fatma Topbaş‘ın doğum günü için Yeniköy’de bir yere giden taze gelin Demet Özdemir‘in evlilik hakkındaki açıklamaları herkesi şaşırttı. 

Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç

“ELİMİN LEZZETLİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM”

Oğuzhan Koç ile yuva kuran ve evliler kervanına katılan Özdemir, mevzu yemek yapmaya gelince “Çok az yemek yapıyorum lakin elimin lezzetli olduğunu düşünüyorum. Anneme bazen sipariş veriyoruz zira annelerin yaptığı yemek hiçbir yerdeki üzere olmuyor, olmaz da” biçiminde konuştu. 

Demet Özdemir

Muhabirlerin “Oğuzhan Beyefendi hamarat mıdır” sorusunu da karşılıksız bırakmayan Özdemir, “Böyle şeyler başlık yapılıyor fakat açıkça söyleyeceğim. Özür dilerim aşkım. Oğuzhan mutfağa girmeyi hiç sevmiyor arkadaşlar. O denli bir niyeti yok yok, hiç olmadı” diyerek kahkaha attı. 

Demet Özdemirden Oğuzhan Koç itirafı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Alişan’dan kızı Eliz’le eğlenceli video!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.