Çılgın Sedat’tan yürek sızlatan sözler! Oğlu için dua istedi…

Çılgın Sedat lakabıyla tanınan sanatçı ve eski futbolcu Sedat Kapurtu, geçtiğimiz günlerde bir AVM’de görüntülendi. Basın mensuplarının …

22.11.2022
59
Çılgın Sedat’tan yürek sızlatan sözler! Oğlu için dua istedi…

Çılgın Sedat lakabıyla tanınan sanatçı ve eski futbolcu Sedat Kapurtu, geçtiğimiz günlerde bir AVM’de görüntülendi. Basın mensuplarının sorularına karşılık veren sanatçı, oğlu için sevenlerinden dua istedi. Sanatkarın kelamları yürek sızlattı!

2005 yılında Özlem Kapurtu ile dünya meskenine giren Sedat Kapurtu‘nun oğlu Siraç, Serebral palsi hastalığı ile savaşıyor. Vakit zaman oğlunu toplumsal medya hesabından paylaşan Çılgın Sedat, evvelki gün bir AVM’de muhabirlerle sohbet etti. Sohbet esnasında oğlunun durumundan bahseden sanatçı, oğlu için dua istedi.

Çılgın Sedat AVM

“BELKİ DE OĞLUM…”

Çılgın Sedat, 14 günlükken beyin kanaması geçiren ve Serebral palsi hastalığına yakalanan oğlu için “Sizin de bildiğiniz üzere oğlumun uzun vakittir savaştığı bir hastalık var. Bununla ilgili bir tedavi süreci içerisine girdik. Kosova’da bir ameliyat durumumuz var. Her şey yolunda giderse tahminen de oğlum yürüyebilecek.” açıklamalarını yaparak umut verici haberi paylaştı.

Çılgın Sedat ve oğlu

OĞLU İÇİN DUA İSTEDİ!

Bu umut verici haberin akabinde “Tüm sevenlerimden ve Türk halkından dua bekliyorum” diyen müzikçi oğlu için dua istedi. Bu sohbetten sonra ise alışverişine kaldığı yerden devam etti.

Çılgın Sedat ve oğlu Siraç

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Danla Biliç’ten Kubilay Aka’ya parfümlü gönderme! Bitenlere yer açın ki…

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.