Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun Harbiye’de!

Arabesk müziğin sevilen iki ismi Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, dün Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi. Dün akşam …

23.07.2022
136
Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun Harbiye’de!

Arabesk müziğin sevilen iki ismi Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, dün Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi.

Dün akşam Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi’nde Hakan Altun ve Cengiz Kurtoğlu rüzgarı esti. Konser öncesi basın mensuplarıyla bir ortaya gelen Hakan Altun ve Cengiz Kurtoğlu, birebir sahneyi paylaşmaktan duydukları memnunluğu lisana getirdi.

Cengiz Kurtoğlu, “Biletlerin tükenmesine alıştık. O da karşılıklı gönül köprüsü, sevgi köprüsü. Allah razı olsun bütün gönül dostlarımızdan. 2019’da yeniden Harbiye Açıkhava’da sevgili kardeşimle birlikte aşka dair olan hoşluklardan bahsedeceğiz.” dedi.

Yaptığı işin 1980’li yıllarda başlayan bir sevda olduğunu lisana getiren Kurtoğlu, “Sevgili Hakan’ın da 1990’lı yıllardan sonra başlayan sevdası. Bu sevdaya gönül verdiler. Allah razı olsun. Ellerimizden tuttular. Yüreklerimizin içine girdiler. Bizleri yalnız bırakmadılar. Biz de misyonumuzu icra etmek için sahnemizi alıyoruz.” diye konuştu.

“4 YILDAN BERİ PERFORMANS GERÇEKLEŞTİRDİ”

 Altun, konserde kendilerini yalnız bırakmayan hayranlarına teşekkür ederek, şöyle devam etti:“Biz yaklaşık 3-4 yıldan beri Cengiz ağabey ile burada performans gerçekleştiriyoruz ve biz birinci çıktığımızda ne kadar heyecanlandıysak, şu anda da tıpkı heyecanı yaşıyoruz. Beşerler daima bize ilgi gösterdi. Günler öncesinden biletler tükendi. Biz isteriz ki bütün sanatçı dostlarımızın her konseri ağzına kadar dolu olsun. Zira Harbiye Açıkhava sahiden İstanbul’un en hoş müzik mabedi. Bunu her vakit söylüyorum. Burada müzik söylemek çok ayrıcalıklı bir şey. Allah bize nasip ettiği için çok memnunuz.” 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.