Büyük vücutlular nasıl giyinmeli? 2019 büyük vücut modası

Büyük vücut modası, sabit ve yenilikten uzak üzere görünse de aslında kendisini daima yenileyen bir yapıya sahip. Pekala son büyük vücut modası …

27.07.2022
182
Büyük vücutlular nasıl giyinmeli? 2019 büyük vücut modası

Büyük vücut modası, sabit ve yenilikten uzak üzere görünse de aslında kendisini daima yenileyen bir yapıya sahip. Pekala son büyük vücut modası ne durumda? Büyük vücut günlük elbiseler nasıl? Büyük vücutlar hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Büyük vücut giysisine dair tüm ayrıntılar ve son büyük vücut giysi modası yalnızca yasemin.com’da!

Büyük vücutlu şahıslar, hem kendilerine yakışan hem de vücutlarına uygun kıyafet bulmakta zorlanırlar. Büyük vücut modasının daima kendini tekrar ettiği düşünülür. Halbuki 2019 modası, büyük vücut giysi modellerinde epey tesirli. Lakin büyük vücutlu kıyafetler giyen bireylerin kendilerine yakışanı seçerken, çeşitli noktalara da değinmeleri gerekiyor. Bunlardan birincisi, büyük vücutlar nasıl elbise giymeli? İkincisi ise, büyük bedenler hangi renkleri giyerlerse daha zayıf görünürler? Sizler için, her iki soruya da cevap arayıp devrin en trend büyük vücut giysi modellerini derledik. İşte büyük vücut giysi ile ilgili tüm bilinmesi gerekenler!

BÜYÜK VÜCUT TARZ ÖNERİLERİ

TRENDYOL: 80 / 60 TL

Büyük vücutlu bireylerin elbise, bluz vb. bir kesim için seçim yaparken dikkate alması gereken birinci şey; renk ve desen ayrıntısıdır. Birtakım renkler ve desenler, kişiyi olduğundan daha zayıf ya da daha kilolu gösterebilir.

Siyah, kahverengi, kırmızı, yeşil, sarı, pembe, açık mavi ve lacivert tonları; hem zayıf hem de güçlü bir imaj sağlar. Bu nedenle büyük vücutlu bayanların en çok tercih ettiği, etmesi gereken renklerdendir.

BÜYÜK VÜCUT YAZLIK ÇİÇEKLİ ELBİSELER

TRENDYOL: 70 / 100 TL

Yatay yerine dikine çizgiler tercih etmelisiniz. Dikey çizgiler hem daha uzun gösterir hem de bel kalınlığını vb. durumları gizlemek konusunda yardımcı olur. Desen konusunda ise karmaşık desenler yerine bariz ve net desenler tercih etmeniz önerilir.

TRENDYOL: 169 / 70 TL

TRENDYOL: 140 / 120 TL

TRENDYOL: 40 / 105 / 130 TL

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.