Sebile Ölmez stiliyle Instagram’a özel kombin oluşturma

Toplumsal medya fenomeni, blogger… Şimdilerde ise Kuaförüm Sensin isimli yarışın heyet üyesi. Toplumsal medyada moda ve hoşluk üzerine yaptığı …

29.08.2022
85
Sebile Ölmez stiliyle Instagram’a özel kombin oluşturma

Toplumsal medya fenomeni, blogger… Şimdilerde ise Kuaförüm Sensin isimli yarışın heyet üyesi. Toplumsal medyada moda ve hoşluk üzerine yaptığı paylaşımlarla fenomen haline gelen Sebi Bebi, asıl ismiyle Sebile Ölmez, o çok beğenilen Instagram paylaşımlarını hazırlamak için hayli emek sarf ediyor. Pekala bunu nasıl yapıyor? Sizler için Sebi Bebi’nin Instagram paylaşımlarında uyguladığı tarz ve duruşlardan yola çıkarak Instagram’a özel kombin oluşturma yollarını hazırladık.

Sebi Bebi, hayatımıza blogger olarak girdi. Yazdığı blog yazılarında; ilgili olduğu moda ve hoşluk alanlarında bilgilerini aktarıyor. Vakitle bu alanda ilerleyen Sebi Bebi, çalışmalarını YouTube’a taşıdı. Kombinleri, tarzı ve seçtiği yerlerle Instagram paylaşımlarında hayli beğenilen Sebi Bebi’nin bunu nasıl başardığı daima merak konusu oluyor. Yüksek beğeniler alan bu fotoğraflar, Instagram’ın en çok beğenilen şekilleri ortasında. YouTube’de 1 milyon aboneye sahip olan Sebi Bebi, bu mevzu hakkında bir görüntüde hazırlamıştı. Biz sizlere, Sebi Bebi’nin en çok beğenilen fotoğrafları üzerinden yola çıkarak, Instagram’a özel kombin oluşturma tekliflerini derledik. Bu teklifleri uyguladığınız taktirde, istediğiniz fotoğraf kombinini oluşturmanız mümkün olacaktır.

INSTAGRAM’A ÖZEL KOMBİN OLUŞTURMA

– Öncelikle ön plana çıkarmak istediğiniz ayrıntısı belirlemeniz gerekir. Elbise mi yoksa yer mı? Şayet yerse, elbiseyi çok dikkat çeken bir model olarak belirlemeyin. Tam zıddı ise, elbiseyi olabildiğine dikkat cazibeli bir renk ve desen ayrıntısında kullanın.

– Fotoğrafınızı çekerken bir konseptiniz olmasına ihtimam gösterin. Örneğin tarihi dokusu olan mistik bir alanda çekim yapacaksanız, kıyafet ve aksesuar kombininizi de buna nazaran yapın. 

– Aksesuar konusunda bonkör olun. Bu sıralar epey trend olan tak-takıştır modasına uyun ve bileklerinizde birden fazla takıya yer verin. Bunlar olabildiğince dikkat çekmenizi sağlar.

– Filtrede doğallıktan yana olun. Bariz bir filtre uygulandığını hissetirmemeye çalışın. Yok üzere makyaj akımını filtrede de yok üzere efekt kanısıyla uygulayın.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.