Büşra Pekin yüzüne ne oldu? Toplumsal medyada ti’ye alındı

Çok Hoş Hareketler programıyla isminden hayli kelam ettiren ünlü oyuncu Büşra Pekala son devirde yaptırdığı estetiklerle çok konuşuluyor. Büyük bir değişim yaşayan Pekin yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı.

05.12.2022
162
Büşra Pekin yüzüne ne oldu? Toplumsal medyada ti’ye alındı

Çok Hoş Hareketler programıyla isminden epey kelam ettiren ünlü oyuncu Büşra Pekala son devirde yaptırdığı estetiklerle çok konuşuluyor. Büyük bir değişim yaşayan Pekin yaptığı açıklamayla herkesi şaşırttı.

Ünlü oyuncu Büşra Pekin fazla kilolarından kurutulup değişik birine dönüştü. Estetik operasyonda geçiren Pekin bu hali toplumsal medyada çok konuşuldu. Bilhassa son periyotta saçlarını da boyayan oyuncu bu hali için servet harcadığı tez ediliyordu.

büşra pekin

AÇIKLAMASI Tİ’YE ALINDI!

Hasan Can Kaya ile sinema çeken Büşra Pekin hakkında çıkan estetik haberlerine açıklama geldi. Yüzümde bir tane estetik olduğunu açıklayan Pekin, sosyal medyada ti’ye alındı.

“Biz Hasan Can Kaya ile sinema çekiyoruz, sinema gereği 23-24 yaşlarına inmem gerekti. Çok özel bir Hollwood tekniği kullanıyoruz. Özel bantlarla yüzümü gerdiriyoruz 4 bantla. Yüzümde bir tane estetik var. Sıhhat ameliyatı sırasında ortadan çıkarmıştım, dudaklarım kendi dudaklarım” dedi.

“Ciddi kilo verdim. Beşerler haklı hiç alınmadım” diyen Büşra Pekin “Kendi doğallığımı bozmayı düşünmüyorum sinemalar için her şeyi yaparım” açıklamasında bulundu.

 

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.