Buse Terim’den zehir zemberek sözler! “Burada yazıyor olmaktan bile utanıyorum”

Ünlü Teknik yönetici Fatih Terim’in kızı Buse Terim ikinci el kıyafetlerin satışa çıkarıldığı platformda kızının eski ayakkabısına 2 bin 300 TL …

07.11.2022
221
Buse Terim’den zehir zemberek sözler! “Burada yazıyor olmaktan bile utanıyorum”

Ünlü Teknik yönetici Fatih Terim’in kızı Buse Terim ikinci el kıyafetlerin satışa çıkarıldığı platformda kızının eski ayakkabısına 2 bin 300 TL etiket koyunca gündem oldu. Bunun üzerine Buse Terim istediği fiyat sebebiyle eleştirilince kendini tutamadı.

Buse Terim kızının eski ayakkabıları için istediği fiyat üzerinden haberleştirilince hakkında yapılan yorumlara isyan etti. Yüksek bir fiyat belirlediği tenkitleri dışında hakarete varan yorumlarla da karşılaşan Terim, kendisi hakkında yapılan haberin altına toplumsal medyadan bu halde karşılık verdi:

buse terim

ATEŞ PÜSKÜRDÜ!

“Bu haber yapılarak tam olarak ne amaçlanmak isteniyor aslında çok güzel biliyorum. Tam da yorumlarda okuduğum şeyleri yazdırmak ve düşündürmek ismine yapılmış, linç kültürünü destekleyen dünya saçması, arka niyetli ve hiç bir haber pahası taşımayan bir saçmalık bu. 

Kendi etrafıma başta olmak üzere, etrafımda gereksinimi olan bir çok aileye yıllardır yardım yapan biriyim ve bunu hiç bir vakit yüksek sesle söyleyerek yapmadım. Bunu şu anda burada yazıyor olmaktan bile utanıyorum. 

Bu platformdan elde edilen gelirle hangi kurumlara nasıl bir dayanak verdiğimi bilmeden bu formda maksat gösterilmiş olmama da ayrıyeten çok üzülüyorum. Beni, ailemi, yaşantımı, bu bahislerde ki hassasiyetimi başta sizin çok yeterli bildiğinizi düşünüyordum. Çok üzgünüm ve bu haberi yapan ve yayanların da nasıl bir vicdan ile uyuyacağını da çok merak ediyorum.”

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.