Adele’den korkutan açıklamalar: “Çok ağrı çekiyorum, sıkıntı yürüyorum”

2019’da eski eşi Simon Konecki’den boşandıktan sonra güç günler geçirdiği bilinen dünyaca ünlü müzikçi Adele’nin geçtiğimiz gün ABD’de verdiği konser sırasında yürümekte zorluk çektiği görüldü. Düşünceli günler geçirdiğini söyleyen ünlü müzikçi hayranlarına korkutan açıklamalar geldi.

06.01.2023
22
Adele’den korkutan açıklamalar: “Çok ağrı çekiyorum, sıkıntı yürüyorum”

2019’da eski eşi Simon Konecki’den boşandıktan sonra güç günler geçirdiği bilinen dünyaca ünlü müzikçi Adele’nin geçtiğimiz gün ABD’de verdiği konser sırasında yürümekte zorluk çektiği görüldü. Zahmetli günler geçirdiğini söyleyen ünlü müzikçi hayranlarına korkutan açıklamalar geldi.

Güçlü sesiyle ve bir devir verdiği kilolarla isminden sık sık bahsettiren dünyaca ünlü müzikçi Adele, 2019‘da eski eşi Simon Konecki ile yollarını ayırdıktan sonra sıkıntı günler geçirdiğini söylemişti. Günde beş sefer ruhsal tedavi gördüğünü söyleyen ünlü müzikçinin geçtiğimiz gün verdiği konserdeki son hali ve yaptığı açıklamalar hayranlarını korkuttu.

“ÇOK AĞRI ÇEKİYORUM, GÜÇ YÜRÜYORUM”

“Weekends with Adele” konserleri kapsamında ABD Las Vegas‘ta sahneye çakan ünlü müzikçinin konser esnasında yürümekte zahmet çektiği görüldü. Problemli günler geçirdiğini söyleyen ünlü müzikçi yaptığı “Bugünlerde güç yürüyorum. Çok makûs siyatik ağrıları çekiyorum” açıklamasıyla sevenlerini üzdü.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kenan Sofuoğlu’nun üç yaşındaki oğlundan ‘Drone Show’

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.