Acun Ilıcalı’nın küçük kızı Melisa’nın kıyafetlerinin fiyatları “Yok artık” dedirtti!

Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı, toplumsal medyada kızlarıyla paylaşım yapmaya devam ediyor. Evvelki günlerde 4 kızıyla keyifli pozlar …

26.11.2022
170
Acun Ilıcalı’nın küçük kızı Melisa’nın kıyafetlerinin fiyatları “Yok artık” dedirtti!

Acun Medya’nın sahibi Acun Ilıcalı, toplumsal medyada kızlarıyla paylaşım yapmaya devam ediyor. Evvelki günlerde 4 kızıyla keyifli pozlar paylaşan Ilıcalı’nın küçük kızı Melisa’nın stili dikkatlerden kaçmadı. Giysisiyle annesi Subaşı’nın andıran Melisa’nın kıyafetlerinin fiyatı dudak uçuklattı.

Acun Ilıcalı, kızları ve torunuyla tatilden paylaştığı pozlarıyla toplumsal medyada çok ses getirdi. Yorum yağmuruna tutulan karelerde Ilıcalı’nın küçük kızı ve torunu Begüm dikkatlerden kaçmazken bir ayrıntı daha takipçilerin radarına takıldı.

Ilıcalı’nın 7 yaşındaki kızı Melisa’nın giysi şekli annesi Subaşı’nı hatırlattı. Lakin Melisa’nın kombinine dair en çok dikkat çeken husus kıyafetlerin fiyatları oldu.

ŞAPKASI 2 BİN LİRA

Geçtiğimiz aylarda kızı Yasemin’in ayakkabılarının fiyatı herkesi şaşırtırken artık de Melisa’nın üzerindeki ceket ve şapkasının pahalılığı “Yok artık” dedirtti.

Melisa’nın ceketinin fiyatı 5.000 TL iken şapka fiyatı ise 2.000 TL olduğu öğrenildi. Fiyatları duyan toplumsal medya kullanıcıları tarafından “Babam Acun olsa ben de giyerim” üzere yorumlar geldi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Yalı Çapkını’nın Seyran’ı ve Ferit’i ile ilgili şaşırtan detay! İkili yeniden tıpkı dizide…

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.