Yürek Çıkmazı dizisine aranan kan bulundu! Diriliş Ertuğrul’un yıldız oyuncu…

TRT’nin argümanlı dizilerinden Yürek Çıkmazı her salı ekranlara gelmeye devam ediyor. Oyuncu takımı ve öyküsüyle dikkatleri üzerine çeken diziye …

19.11.2022
54
Yürek Çıkmazı dizisine aranan kan bulundu! Diriliş Ertuğrul’un yıldız oyuncu…

TRT’nin argümanlı dizilerinden Yürek Çıkmazı her salı ekranlara gelmeye devam ediyor. Oyuncu takımı ve öyküsüyle dikkatleri üzerine çeken diziye aranan kan bulundu. Diriliş Ertuğrul’un yıldızı Yürek Çıkmazı takımına katıldı.

Geçtiğimiz haftalarda yayın hayatına başlayan ‘Yürek Çıkmazı’ dizisinin kemik takımı güçleniyor. Başrollerinde Alp Navruz, İrem Helvacıoğlu, Ayça Bingöl, Mesut Akusta’nın bir ortada olduğu dizi güçlü rakiplerine karşın kitlesini genişletiyor. Bayana şiddet konusunu ele alan Yürek Çıkmazı, bir periyoda damgasını vuran Diriliş Ertuğrul’dan bomba transferle ekranlara gelecek.

Kayra Şenocak

ARANAN KAN: KAYRA ŞENOCAK

Birsen Altuntaş’ın haberine nazaran, Yürek Çıkmazı’nın takımına Kayra Şenocak dahil oldu. Başarılı oyuncu, avukat Levent karakterini canlandıracak ve Mesut Akusta’nın oynadığı Yılmaz karakterinin avukatı olacak.

Kayra Şenocak, daha evvel Aynalı Tahir, Filinta, Yarım Elma, Süper Yüzyıl Kösem, Diriliş Ertuğrul üzere üretimlerde başarılı performansıyla dikkat çekti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Fatih Ürek kendisini tanımayan görevliye hız astı! Tutumu ve verdiği karşılık olay oldu

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.