Yargı dizisi 1 dakikalığına hürmet duruşuna geçti! 10 Kasım sahnesi damga vurdu

Kanal D’ nin savlı dizileri ortasında yerini alan Yargı dizisi, 10 Kasımı unutmadı. Dizide tüm oyuncular ayağa kalktı ve 1 dakikalığına hürmet …

08.11.2022
152
Yargı dizisi 1 dakikalığına hürmet duruşuna geçti! 10 Kasım sahnesi damga vurdu

Kanal D’ nin savlı dizileri ortasında yerini alan Yargı dizisi, 10 Kasımı unutmadı. Dizide tüm oyuncular ayağa kalktı ve 1 dakikalığına hürmet duruşunda bulundu.

Başrollerini Kaan Urgancıoğlu, Pınar Deniz, Hüseyin Avni, Şükran Ovalı gibi isimlerin paylaştığı Yargı dizisi, toplumsal medyada gündem oldu. Ay üretim tarafından hazırlanan ve izleyici tarafından ağır ilgi gören Yargı dizisi geçtiğimiz kısımda 10 Kasım için hürmet duruşunda bulundu.

Yargı dizisi 10 kasım sahnesi gündem oldu

YARGI DİZİSİ UNUTMADI HÜRMET DURUŞUNDA BULUNDU

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün mevt yıl dönümü 10 Kasım, Yargı dizisi tarafından  unutulmadı. Adliyede geçen sahneden siren sesinin duyulmasıyla herkesin 1 dakikalık hürmet duruşuna geçmesi izleyenleri duygulandırdı. Oyuncuların hepsinin yüzleri Atatürk portresine dönük olması dikkatlerden kaçmadı.

Kaan Urgancıoğlu yargı dizisi

İZLEYİCİLERDEN TAM NOT ALDI

Dizinin bu türlü kıymetli bir günü unutmayıp 10 Kasım sahnesi çekmeleri izleyiciler tarafından tam not aldı. Toplumsal medyada da gündem olan dizi kullanıcılar tarafından taktir topladı.

Yargı dizisi kısım hakkında ki yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Halil İbrahim Ceyhan’ın eğlenceli set halleri!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.