Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu evlilik haberlerini tiye aldılar!

Uzun vakittir birliktelik yaşayan Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan haklarında daima çıkan evlilik …

25.11.2022
50
Yalı Çapkını’nın Seyran’ı Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu evlilik haberlerini tiye aldılar!

Uzun vakittir birliktelik yaşayan Yalı Çapkını dizisinin Seyran’ı Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu’ndan haklarında daima çıkan evlilik haberlerine göndermeli bir paylaşım yaptı. Toplumsal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla sık sık gündeme gelen ünlü çiftin bu paylaşımı da çok konuşuldu. İşte takipçilerini güldüren o paylaşım…

Yalı Çapkını dizisinde başrol olarak yer alan hoş oyuncu Afra Saraçoğlu ile uzun müddettir birlikte olduğu meslektaşı Mert Yazıcıoğlu, haklarında daima çıkan evlilik haberlerine toplumsal medyadan tiye aldıkları bir paylaşımla yanıt verdi. Herkesi güldüren bu paylaşıma toplumsal medyadan yorum yağdı.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu

“HAYIR DEDİ!”

Uzun vakittir birliktelik yaşayan ve ilgilerinin magazin dünyasından uzak yaşamayı tercih eden çiften hayranları gelecek olan memnun haberi bekliyor. Sık sık birbirleri hakkında eğlenceli paylaşımlarda bulunan çift bu paylaşımlara bir yenisini ekleyerek herkesin yüzünü güldürdü.

Afra Saraçoğlu ve Mert Yazıcıoğlu

Afra Saraçoğlu’nun elinin boş olduğu bir fotoğrafa, akım haline gelen “She said yes” furyasına tersten iştirak göstererek “She said no” notunu yazan Mert Yazıcıoğlu, hem herkesi güldürdü hem de haklarında çıkan evlilik haberlerine gönderme yaptı.

Mert Yazıcıoğlu paylaşımı

O PAYLAŞIMA YORUM YAĞDI!

Takipçilerini güldüren bu paylaşıma çok sayıda yorum ve beğeni geldi. Bu esprili paylaşıma takipçilerden de esprili yorumlarla karşılık geldi.

Paylaşıma gelen yorumlar

İLGİNİZİ ÇEKBİLECEK GÖRÜNTÜ:

İsmail Ege Şaşmaz’dan Barış Akarsu itirafı: Parayla işi olmamış konserlerini daima bağışlamış!

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.