Umreye giden Aslı Şen’den pes dedirten paylaşım! Kabe’nin önünde krem reklamı yaptı

Cemiyet hayatının ünlü ismi Aslı Şen’in umreden krem reklamı yapması toplumsal medya kullanıcılarını sıkıntıdan çıkardı. Kabe’nin önünde krem reklamı yapan Şen’in paylaşımını gören takipçileri “Umrede de reklam yapmazsın”, “Ben utandım” diyerek reaksiyon gösterdi.

04.12.2022
62
Umreye giden Aslı Şen’den pes dedirten paylaşım! Kabe’nin önünde krem reklamı yaptı

Cemiyet hayatının ünlü ismi Aslı Şen’in umreden krem reklamı yapması toplumsal medya kullanıcılarını zahmetten çıkardı. Kabe’nin önünde krem reklamı yapan Şen’in paylaşımını gören takipçileri “Umrede de reklam yapmazsın”, “Ben utandım” diyerek reaksiyon gösterdi.

Fenerbahçe’nin unutulmaz lideri Ali Şen‘in gelini Aslı Şen, geçtiğimiz gün umreye gitti. Umreden arka arda paylaşımlar yapan Aslı Şen’in son paylaşımı ise hayranlarına ‘pes’ dedirtti. Art fona kabeyi alarak el kreminin fotoğrafını çeken Şen’in bu usul bir reklam yapması herkesi hayrete düşürdü. 

Aslı Şen

Kutsal topraklardan yaptığı paylaşımına “Allah her isteyene nasip etsin inşallah. İnsanın gönlüne buranın sevdası fikir, ne iş dinliyor ne diğer bir şey. Hem dualarımdan eksik olmayan ve Allah’a emanet ettiklerim var. Onlara bol bol dua ettim, arayabildiklerimi aradım. Bir de Allah’a havale ettiklerim var tabii” halinde not düşen ünlü isme yorum yağdı. Şen, paylaşımının ardından “Allah gözlerini doyursun pes”, “Ben utandım”, “Dünya malı dünyada kalır”, “İnsan biraz utanır” diyerek reaksiyon gösteren takipçilerine karşılık vermemeyi tercih etti. 

Aslı Şen krem reklamı

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ:

Kasaba Doktoru’nun 26. kısım fragmanı yayınlandı!

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.