Uğur Işılak Türk milletine davette bulundu! “Tedirginlik yok, ümitsizlik yok”

Geçtiğimiz pazar günü İstiklal Caddesi’nde yaşanan terör faciasının faili Emniyet Güçleri’nin çalışmaları sonucu yakalanmıştı. Usta sanatçı Uğur …

15.11.2022
51
Uğur Işılak Türk milletine davette bulundu! “Tedirginlik yok, ümitsizlik yok”

Geçtiğimiz pazar günü İstiklal Caddesi’nde yaşanan terör faciasının faili Emniyet Güçleri’nin çalışmaları sonucu yakalanmıştı. Usta sanatçı Uğur Işılak, toplumsal medya hesabından teröristin yakalandığına dair “Büyüksün Türk Devleti” paylaşım yapmıştı. Işılak, Türk milletine değerli davette bulundu.

Geçtiğimiz günlerde saat 16.20 sularında İstiklal Caddesi’nde gerçekleştirilen hain terör saldırısının faili emniyet güçlerinin sistemli çalışmaları sonucu yakalandı. Sanatçı Uğur Işılak, toplumsal medya hesabından bebek katili teröristin yakalandığına dair paylaşım yaparak “Büyüksün Türk Devleti” ifadelerini kullanmıştı.

Usta sanatçı, son olarak Twitter hesabından yaptığı paylaşımla Türk milletine kritik ileti verdi.

Yüzyıllardır süregelen Türk ve Müslüman düşmanlığının kıyamete kadar üreyeceğine vurgu yapan sanatçı buna rağmen, vatan ve milletine bağlı dava neferlerinin kazanacağının altını çizdi. Tıpkı vakitte Işılak, bezginliğin ve tedirginliğin olmaması gerektiğinin de altını çizerek bu bahisteki hislerini şu tabirlerle lisana getirdi:

“İtler ürüyecek, yiğitler yürüyecek ve bu öykü, kıyamete kadar bu türlü devam edecek.  Bezginlik yok, tedirginlik yok, ümitsizlik yok.”

 

Sanatçı Uğur Işılak

“KIYAFET ASIL, FAİL MAŞA”

Işılak, İstiklal Caddesi’ndeki kameralar tarafından başörtülü bir halde görüntülenen failin gerçek görünümüne atıfta bulundu. Ayrıyeten sanatçı paylaşımında failin maşa olduğunu söyleyerek terör örgütü tarafından kullanıldığını da vurgulamıştı.

Sanatçı, Emniyet Güçleri tarafından teröristin kısa müddette yakalanması üzerine de “Büyüksün Türk Devleti” demişti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi’nin tekrar başlayacağını duyurdu!​

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.