Siyah renk mobilyalarla uygulanabilecek dekorasyon teklifleri

Konutunuzda siyah rengin asilliğinden yararlanıp siyah mobilya dekorasyonu uygulamak istiyor fakat bunu en âlâ formda nasıl yapacağınızı …

17.07.2022
101
Siyah renk mobilyalarla uygulanabilecek dekorasyon teklifleri

Konutunuzda siyah rengin asilliğinden yararlanıp siyah mobilya dekorasyonu uygulamak istiyor fakat bunu en âlâ formda nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız, sizler için hazırladığımız siyah mobilyalarınız için dekorasyon teklifleri içeriğimize göz atın. Salondan, yatak odasına, antreden, mutfağa… Konutlarınızın dört bir yanında rahatlıkla uygulayabileceğiniz bu dekorasyon tekliflerinin tüm ayrıntıları haberimiz içerisinde.

Her renk, sahip olduğu özelliklerle bulunduğu ortama farklı bir hava ve sinerji katar. Bu mana ve hava, daha şık ve keskin bir mana karakter tarzı oluşturur. Buna konut dekorasyonları da dahildir. Bu nedenle; birçok insan, mesken dekorasyonunu oluştururken renklerin manalarına da ehemmiyet verir. Mesken dekorasyonunda öne çıkan trend renklerden biri de, siyahtır. Siyah, koyu olması sebebiyle tercih edilmiyor üzere dursa da, aslında en çok tercih edilen renklerdendir. Asillik kavramından bahsedilince akla birinci gelen renklerden biri olan siyah, mesken dekorasyonu için düşünüldüğünde her alana yakışan bir kaliteye sahip. Pekala siyah renk ile dekorasyon yapmak ne derece kolaydır? Sizler için bu soruya cevap aradık ve siyah renkle oluşturulabilecek birbirinden şık dekorasyon tekliflerini derledik. 

SİYAH MOBİLYALARINIZ İÇİN DEKORASYON ÖNERİLERİ

Siyah renk ile bir aydınlık tarz oluşturmak isterseniz, siyahın yanında beyaz üzere açık tonları tercih edebilirsiniz. Böylece aydınlık bir imaj oluşturmak konusunda muvaffakiyet elde edersiniz. İkinci bir açık renk için duvar dekorasyonlarını kullanmanız uygun olacaktır.

Aydınlık renk oluşturmak dışında siyahın daha ön plana çıkması için floresan renkleri kullanabilirsiniz. Floresan renkler; turuncu ve sarı tonlarıdır.

Aksesuar, duvar rengi, kumaş rengi ve daha pek çok bahiste ise istediğiniz rengi tercih edebilirsiniz. Kumaşlarda kırmızı, abajur ve vb. nesnelerde altın rengi… Bilinen siyah renk dekorasyonunun dışına bu renk kombinasyonlarını uygulayarak da çıkabilirsiniz.

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.