Sinan Akçıl konsere pizza söyledi! Hayranının hayalini gerçekleştirdi…

Artvin’de sevenleriyle buluşan Sinan Akçıl, müzikleriyle izleyicileri eğlendirdi. Konsere gelmek isteyen ama mesaisi olduğu için gelemeyen bir …

08.11.2022
170
Sinan Akçıl konsere pizza söyledi! Hayranının hayalini gerçekleştirdi…

Artvin’de sevenleriyle buluşan Sinan Akçıl, müzikleriyle izleyicileri eğlendirdi. Konsere gelmek isteyen ama mesaisi olduğu için gelemeyen bir kurye için alkışlanacak harekette bulunan müzikçi hayranının hayalini gerçekleştirdi. Mesaide olduğu için konsere gelemeyen hayranının çalıştığı yerden pizza siparişi vererek gelmesini sağlayan Sinan Akçıl’ın bu hareketi büyük takdir topladı.

Gençlik ve spor bakanlığı tarafından düzenlenen ‘Gsb Daima Yanında’ projesi kapsamında 81 vilayetteki üniversite öğrencileriyle buluşacak olan şarkıcı Sinan Akçıl, ikinci konseri için Artvin’de sevenleriyle bir ortaya geldi. Yaklaşık 20 bin bireye konser veren Akçıl, müzikleriyle izleyicilere eğlenceli bir gece yaşattı. Konsere başlamadan evvel öğrenci yurdunu ziyaret ederek öğrencilerle sohbet eden müzikçi basın mensuplarından gelen sorulara karşılık verdi.

Sinan Akçıl

İLK DEFA ARTVİN’DE

Karadeniz’in incisi Artvin’e birinci sefer geldiğini söyleyen Akçıl,  “Doğasına hayran kaldım yeşilin diyarında olmaktan çok memnunum çok heyecanlıyım birinci sefer Artvin’de konser vericem ‘GSB Daima Yanında’ projesi çok hoş gidiyor daha çok kentimize gitmek daha çok öğrencimiz ile buluşmak istiyorum bu sene gayemiz 1 milyon izleyiciye ulaşmak bunun için tüm grup canla başla çalışıyoruz” diyerek memnunluğunu tabir etti.

Sinan Akçıl Artvin konseri

SAHNEYE PİZZA SİPARİŞ ETTİ!

Konserden evvel kendisine toplumsal medyadan gelen iletisi okuyan Akçıl bir hayranının hayalini gerçekleştirdi. Sahne öncesinde kendisine “abi konserine gelmeyi çok istiyorum lakin işverenim müsaade vermiyor o saatte çalışıyorum sahneye pizza siparişi verirsen gelmiş ve seni de görmüş olurum” mesajı geldiğini ve bundan çok etkilendiğini söyleyen müzikçi, hayranının çalıştığı yeri arayıp pizza sipariş vererek, sahnede hayranını bekledi. 4. müziğinden sonra siparişi getiren kuryeyi gören Akçıl, hayranını sahneye alarak hayalini gerçekleştirdi. Akçıl’ın bu hareketi takdir topladı.

Sinan Akçıl ve hayranı

İşte o konserden imajlar;

ETİKETLER: , , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.