Şeyma Subaşı’na şok! Çıkardığı kitap…

Son günlerde piyasaya çıkardığı yeni kitabı ile gündemde olan Şeyma Subaşı tam 40 bin kitap sattığını sav etmişti. Müellif Murat Gülen çıkan bu …

14.07.2022
91
Şeyma Subaşı’na şok! Çıkardığı kitap…

Son günlerde piyasaya çıkardığı yeni kitabı ile gündemde olan Şeyma Subaşı tam 40 bin kitap sattığını sav etmişti. Müellif Murat Gülen çıkan bu haberlerin yaşan olduğunu söyledi.

TV8 kanalının sahibi Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı geçtiğimiz ay “Sadece Şeyma” isimli kendi hayatını anlattığı bir kitap çıkarmıştı. Çıkan kitaplardan 40 bin sattığı söyleyen Şeyma Subaşı kitabının ikinci basımını çıkarmaya hazırlandığı öğrenilmişti. 

Yazar Murat Gülen, Şeyma Subaşı’nın kitabının 40.000 sattığı haberlerinin reklam olduğunu sav etti. Şeyma Subaşı “Kitabımda samimiyeti ve gerçekliği gördüler” dese de muharrir bunun bir satış taktiği olduğunu argüman etti;

”Şeyma Subaşı ve onun kitabını basan edebiyat katillerinin kitap iki haftada 40.000 sattı tezi hakikat değil. Gerçek sayıyı ben biliyorum. Bunlar kitaba milkshake muamelesi yaptıkları için beyinleri reklama dair lakin bu türlü bir söylentiyi üretebiliyor.” 

Subaşı’nın kitaptan iki hafta içinde elde ettiği hasılat yaklaşık 700.000 TL olarak haberler çıkmıştı.

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.