Seren Serengil paylaştı! Mehmet Ali Erbil kendi başına…

Geçen yılın sonunda meskeninin banyosunda düşerek ağır yaralanan daha sonra kaçış sendromu hastalığı nükseden komedyen Mehmet Ali Erbil, aylarca …

14.08.2022
129
Seren Serengil paylaştı! Mehmet Ali Erbil kendi başına…

Geçen yılın sonunda meskeninin banyosunda düşerek ağır yaralanan daha sonra kaçış sendromu hastalığı nükseden komedyen Mehmet Ali Erbil, aylarca kaldığı ağır bakımında toparlanarak çıktı. Daha sonra toplumsal medya hesabından paylaşımlar yapan Erbil son paylaşımı ile herkesi memnun etti. Daha sonra ünlü komedyeni ziyaret etmeye giden Seren Serengil sıhhati ile ilgili görüntü yayımladı.

62 yaşındaki Mehmet Ali Erbil güzelleştikten sonra paylaşım yapmaya devam ediyor. Daima arkadaşlarının ve akrabalarının ziyaret ettiği Erbil, uzun müddet koltuk değnekleri ile yürüyordu.

Fiziksel tedavisi devam eden Erbil, son paylaşımında artık büsbütün ayakta durabildiğini duyurdu. Ünlü komedyen paylaşımın altına “Çok şükür ayakta tek başıma durabiliyorum artık” notunu düştü.  

Ünlü komedyeni ziyarete giden Seren Serengil, Mehmet Ali Erbil’in zorda olsa tek başına yürüyebildiğine dair görüntü çekti. Görüntüde Erbil, Serengil’in hamileliğine değindi. 

ETİKETLER: ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.