Sefo’nun sahne kostümü ‘Altın Kelebek Ödül Merasimi’ne damga vurdu!

Evvelki akşam gerçekleştirilen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘En Uygun Rapçi’ mükafatına layık görülen Sefo, değişik sahne kostümüyle lisanlara düştü. Sefo’nun merasime damga vuran biçimi hakkında toplumsal medya kullanıcıları yorum yağdırdı.

06.12.2022
95
Sefo’nun sahne kostümü ‘Altın Kelebek Ödül Merasimi’ne damga vurdu!

Önceki akşam gerçekleştirilen Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde ‘En Güzel Rapçi’ mükafatına layık görülen Sefo, farklı sahne kostümüyle lisanlara düştü. Sefo’nun merasime damga vuran biçimi hakkında toplumsal medya kullanıcıları yorum yağdırdı.

Şarkılarıyla son vakitlerin ‘En Uygun Rapçi’ mükafatını alan Sefo, geçtiğimiz gece düzenlenen 48. Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde kıyafetiyle toplumsal medya gündeminde yer aldı. Robotu andıran bir imajla sahne alan Sefo, yıllar evvel uzaylılarla ismi geçen Mustafa Topaloğlu’nun stiline da benzetildi.

Sefo

“İYİ AİLE ROBOTU”

Grip parlak ceket ve pantolon kadrosuyla adeta robotlara özenen Sefo, moda dünyasını da şaşkına çevirdi. Bu yılın en değişik sahne kostümü unvanını alan ünlü rapçi, usulüyle toplumsal medya kullanıcılarının lisanına düştü.

‘En Düzgün Rapçi’ mükafatını alan Sefo hakkında, “Ben de diyorum kime benziyor ? Sefo güzel aile robotu üzere olmuş”, “Sefo’ya İsmail YK güncellemesi gelmiş. Ben de bir saattir kime benziyor diye düşünüyordum” biçiminde yorumlar geldi.

İŞTE SEFO’NUN SAHNE KOSTÜMÜ!

Sefonun sahne kostümü

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Aylin Coşkun’a Paris’te büyük şok! Başına gelmeyen kalmadı

ETİKETLER: , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.