Seda Bakan yakın arkadaşı Hadise’den haber getirdi! “Hayatı güzel”

Kızı için mevlid okutan oyuncu Seda Bakan, evvelki gün bir cilt bakımı eserlerinin tanıtımına katıldı. Bakan, basın mensuplarından gelen …

06.11.2022
72
Seda Bakan yakın arkadaşı Hadise’den haber getirdi! “Hayatı güzel”

Kızı için mevlid okutan oyuncu Seda Bakan, evvelki gün bir cilt bakımı eserlerinin tanıtımına katıldı. Bakan, basın mensuplarından gelen soruları yanıtlarken yakın arkadaşı Hadise hakkında da konuştu.

2 Eylül’de doğan kızının kırkı dolduktan sonra mevlid okutan oyuncu Seda Bakan, geçtiğimiz gün bir markanın cilt bakımı eserlerinin tanıtımında objektiflere yansıdı. Hadise’nin de yakın arkadaşı olan Bakan, basın mensuplarından gelen soruları cevapsız bırakmazken kameralara da poz vermeyi ihmal etmedi.

Seda Bakan

“DİNİMİZİ YAŞAMAYA ÇALIŞIYORUM”

Ela’yı kucağına alarak ikinci kere anne olan ünlü oyuncu kızının kırkıncı gününde mevlid okutmasıyla gündeme gelmişti. Bakan, “Ben Leyla’da da mevlit yaptım ve paylaştım. Kendi örf ve adetlerimizi seviyorum. Dinimizi yaşamaya çalışıyorum, bunlar bana yaşama sevinci veriyor. Aile hayatıma çok dikkat ederim” dedi.

Seda Bakan yakın arkadaşı Hadise hakkında gelen soruları yanıtladı

“UYKUSUZ GECELER SÜRÜYOR”

Bir müddettir ekranlardan uzak kalarak ailesiyle vakit geçiren Bakan, “Şu an kabul ettiğim bir proje yok, uykusuz geceler sürüyor. Eşim de yardım ediyor alışılmış ki. Biri ağlayıp, başkası bağırdığı vakit orada problem yaşanabiliyor” tabirlerini kullandı.

Evde bir tane bakıcılarının da olduğunu söyleyen Bakan, “Ben Leyla’ya gebe iken geldi ve hala onunla devam ediyoruz. Elimden geldiği kadar benimle olmalarını istiyorum” halinde konuştu.

Hadise

“HADİSE’NİN HAYATI GÜZEL”

Basın mensupları, yakın vakit evliliğini bitiren yakın arkadaşı Hadise hakkında da sorular yöneltti. Bakan, röportajında ünlü müzikçi hakkında şu sözlere yer verdi:

“Şu an yurt dışında, gelince doğum gününü kutlayacağız. Onu çok seviyorum. O keyifli olsun, öbür hiçbir şey istemem. Onun hayatı da hoş, her şey yolunda.”

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK GÖRÜNTÜ;

Burcu Kara oğlunun hastalığını açıkladı! Gebe oyuncu tüm ebeveynleri hastalığa karşı uyardı

ETİKETLER: , , ,
YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.